67
Description
Photo information
Comments 36
Views 1399
Uploaded on
2010-01-31 04:27:05
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
Camera
Nikon D90
Nikon D90
Lens
Nikkor 18-200mm F/3.5-5.6 DX G VR
Nikkor 18-200mm F/3.5-5.6 DX G VR
2010-02-07 23:14:20
צידון שלום!!! לא מבין למה כל דבר מלחמה האתר עשוי בישביל כף. תהנו יש כאלה שהופכים כל חלקה יפה למכוערת תהנו התמונה יפה זוית פסטורלית.ובאו נלך לתמונה הבאה שיהיה רק בריאות
0
Translate
Reply
Save
פינה נחמדה
0
Translate
Reply
Save
2010-02-02 23:57:37
לצחי.... כשמדובר על האדון מ-12 אתה משחית את מילותיך לריק.הוא לא יצחק משום דבר.לא מהאביב ולא מזיו החמה.אצלי הוא ברשימת החסומים לעד.SO...TAKE IT EASY אגב,הצילום כמו שהגדרת!חידה נחמדה ותו לו
0
Translate
Reply
Save
2010-02-02 08:45:26
[q]עופר אלבוגן: פינה מקסימה, הצבע הכחול של הפתחים, מוסיף עניין וחן לתצלום. אהבתי. X)[/q]
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 09:48:54
ראיה משעשעת וחיבור טוב של מה שראית. יפה שכולם מסכימים שהתמונה הזאת לא בדיוק סמל ומופת ל"תמונת היום" כולל היוצר. אם כולם מסכימים, למה לריב? הבעיה בשיטה, בטח לא בצלם. וכן אנשים עם יד קלה על הציון הצהוב והמילים חסרות המשמעות. מה חדש? [q]Zidon: אם תראה לי איפה כתבתי שמגיע לתמונה הזאת להיות תמונת היום, תקבל ממני את הפרס של 10,000 השקלים שהאתר מחלק לכל תמונת יום שעולה פה... X) X) X) עשינו עסק? X)[/q] ססססס.... ירדו לעשרת אלפים? קמצנים!
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 09:19:54
טוב...כמה הבהרות כי נראה לי שהתגובות כאן הלכו לכיוון שלא הפניתי אליו. ראשית, אין לי מושג מדוע קיבלת את ההרושם שנעלבתי, אולי משהו בכתיבתי ? אולי... בכל מקרה לא נעלבתי כלל ולא היה ממה להעלב, באמת שלא (: הדבר היחיד היה שהתפלאתי למקרא תגובתה של נעמי, במיוחד לאור הרושם - החיובי יש לציין וכן, אני מסכימה עם דעתך לגבי דרכה וכתיבתה - שלי מקריאתי את תגובתיה ודעותיה במהלך החודשים שאני כאן. פליאה, רק פליאה (: לא ניסיתי לתקוף את נעמי, מציעה שתקרא שוב את דברי, שאלותי ותמיהתי. גם אותך אני לא תוקפת אלא חולקת על הכיוון של העלאת תמונה לצורך חידודי מוח... ואני עדיין חושבת שזה מיותר אבל בסדר לא כולם חושבים אותו הדבר וטוב שכך אחרת היה עולמנו במצב קשה... הפריעו לי התגובות הלא מובנות (בעיני) לתמונה כזו ולכן הביקורת העיקרית שלי היא על המנקדים. אם נימת דברי נשמעה לא נעימה זה משום שלפעמים אני פשוט מתייאשת ומתרגזת לראות כאלה תגובות לתמונות כאלה. בוודאי ובוודאי לא לפגוע באף אחד. בזאת אסיים שאם לא הרי שנפתח פה עוד דיון על הנושא הזה שהפך נדוש בפורומים. אני מניחה לפי השתלשלות הדברים שכנראה לא נגיע להסכמה כי דעותינו שונות אז אאחל לך יום נעים (: מילה קטנה לפלונקר... שאלותי אינן שאלות תם, רק שאלות תמיהה רטוריות...אני בטוחה שאתה מבין אותי ;) יום נעים לכולכם.
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 08:05:41
32 |Alexander Yashish|: סאשה, ידיד יקר, אם תראה לי איפה כתבתי שמגיע לתמונה הזאת להיות תמונת היום, תקבל ממני את הפרס של 10,000 השקלים שהאתר מחלק לכל תמונת יום שעולה פה... X) X) X) עשינו עסק? X)
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 07:23:21
16 |Zidon| : :D :D :D צחי ידידי. לא צריך להיות געון כדי להבין מה צילמת. ואני גם כתבתי - כשראיתי תמונה זאת בתמונת היום בבוקר לא היה מפריע לי בכלל. כי ברור שבבוקר כל תמונה שקיבלה 2 קולות עולה לגדר. אני הגבתי כאשר תמונה זאת היתה על הגדר כבר מספר שעות טובות. וזה משהפריע לי. ובאמת שלא מגיע לתמונה זאת להיות תמונת היום.
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 04:19:29
[q]Sharon: [q]Naomi McLeod: אמרי לי ...האם לומר על תמונה כזו כי אין בה דבר אומרת כי אנו שמים עצמנו "כמינימום בשורה אחת עם גדולי הצלמים " ? האם זו באמת תמונה כה טובה / מיוחדת / הומוריסטית שאין היא ראויה לביקורת ? האם צלמים מן השורה הראשונה גם אינם טועים ? אז אומר לך משהו, לא רק שאיני צלמת מן השורה הראשונה אלא שאיני יודעת דבר ביחס לאלו.... ואני מתאמצת ומנסה ללמוד ולשאוב ידע ככל שאני יכולה ומתוך מאות או אלפי הצילומים שאני מצלמת אני כמעט ולא מעלה לכאן דבר משום הביקורת העצמית הקשה שלי. ובכלל, לשם מה אנחנו כאן אם לא כדי לבקר בעת הנכונה ולהחמיא בעת הנכונה ? האם ברגע שאנו באים ומבקרים תמונה שכזו אנו ראויים להטחה ? לא מן הראוי לשקיע מבט נוסף ולבקר את מה שצריך ? ביחס לדברים רבים שראיתיך כותבת בדיונים לא מעטים בפורומים תגובתך זו מפליאה אותי מאד.[/q] לא, ממש לא. ומודה שלמדתי המון מהתגובות שקיבלתי. מעניין שבחרת להתעלם מהמשפט האחרון שכתבתי: "אם כל אחד יתייחס לעצמו וגם לזולתו עם קורטוב של הומור ועם מידה של סלחנות מחוייכת היינו נראים הרבה יותר טוב". צחי הבהיר את עמדתו ההומוריסטית בנושא ועל הצופה לזרום איתו... הוא לא התנגד לביקורת כמובן.
0
Translate
Reply
Save
2010-02-01 00:11:53
פלונקי ידידי, אני הבנתי אותך בהחלט. זה ברור למה התכוונת. הפנייה שלי היתה אל שרון, שקודם תקפה ואח"כ נעלבה... ובכלל, הצעתי להפסיק לריב על שטויות ולהתחיל ליהנות מן החיים. לא חבל להתבזבז על התנצחויות? :D
0
Translate
Reply
Save
2010-01-31 23:55:01
26 |Sharon|: שרון יקרה, אל נא תיעלבי. אף אחד לא רוצה לפגוע בך. באמת שלא. עכשיו תראי מה קרה כאן: 1.) עשרת המגיבים הראשונים אהבו את פינת החמד הזאת - בית של אמנים בראש פינה. לפחות 6-7 מהם הבינו את הנרמז בכותרת ואהבו את רעיון ה"חידה". תגובה 11 שלך לא התייחסה בכלל לתמונה גופה או כותרתה, אלא אלא רק אל התגובות הקודמות ואל בחירתה לתמונת היום. 2.) שלוש התגובות הבאות (שני מגיבים נוספים ועוד תגובה שניה שלך) עוסקות שוב בתקיפת המגיבים הקודמים על תגובותיהם. 3.) תגובה מס' 16 שלי הופנתה אל שלושת המבקרים השוללים (את ביניהם), קראה להרגעת הרוחות, הסבירה, נימקה ופירטה. 4.) תגובה 18 שלך היתה התקפה אישית-צינית כלפי, שבה הצגת אותי כאחד שמקלקל את האתר - בניגוד לצעדים הננקטים כדי לשקמו... 5.) תגובה 19 שלי נשארה מתונה, ובה קראתי שוב להרגעת הרוחות ונתתי פירוט נוסף לדעתי בנושא. 6.) בין לבין הגיעו עוד תגובות חיוביות של אנשים שנהנו מן התמונה/הרעיון, ועוד תגובה של אזולאי ברוח ההומור המקורי הייחודי לו. 7.) עכשיו באה תגובה 26 שלך, שאלות נוקבות לנעמי מקלאוד, במקרה אחת מן המגיבים/מבקרים השקולים והמעולים שבאתר, בעלת דיעה מוצקה שאינה חוסכת שבטה בעת הצורך, ובמקרה (או לא) אהבה את התמונה. אני מניח לנעמי להשיב כרצונה. אבל ארשה לעצמי להביע את דעתי לשאלות שהעלית. הנה ככה: א') לכל חבר באתר זכות מלאה להגיב לתמונות ולתת ביקורת עניינית לתמונה גופה, החל מתשבחות שמימיות ועד קטילה טוטאלית. זה כולל כמובן גם ביקורת עניינית על תגובות קודמות לאותה תמונה. ב') לשום חבר באתר אין זכות לנצל את התגובה לשם התקפה אישית על בעל התמונה או על המגיבים לו. לא לשם כך נועד האתר. ביקורת עניינית לתמונה. כבר אמרנו. ג') דינה של תגובה זהה לדינה של תמונה. הווה אומר: כל אחד יכול לבקר כל תגובה כרצונו, לחלוק עליה כרצונו - בדיוק כפי שנהוג לגבי התמונות. עניינית, כמובן. בלי תקיפות אישיות כלפי בעל התגובה. שורה תחתונה: אין חסינות מביקורת, אפילו למבקרים. מי ששולח ביקורת, צריך לקחת בחשבון שגם לצלם המבוקר שמורה הזכות לבקר את הביקורת. מצטער, אין ארוחות חינם. :D
0
Translate
Reply
Save
2010-01-31 21:31:37
[q]Naomi McLeod: אמרי לי ...האם לומר על תמונה כזו כי אין בה דבר אומרת כי אנו שמים עצמנו "כמינימום בשורה אחת עם גדולי הצלמים " ? האם זו באמת תמונה כה טובה / מיוחדת / הומוריסטית שאין היא ראויה לביקורת ? האם צלמים מן השורה הראשונה גם אינם טועים ? אז אומר לך משהו, לא רק שאיני צלמת מן השורה הראשונה אלא שאיני יודעת דבר ביחס לאלו.... ואני מתאמצת ומנסה ללמוד ולשאוב ידע ככל שאני יכולה ומתוך מאות או אלפי הצילומים שאני מצלמת אני כמעט ולא מעלה לכאן דבר משום הביקורת העצמית הקשה שלי. ובכלל, לשם מה אנחנו כאן אם לא כדי לבקר בעת הנכונה ולהחמיא בעת הנכונה ? האם ברגע שאנו באים ומבקרים תמונה שכזו אנו ראויים להטחה ? לא מן הראוי לשקיע מבט נוסף ולבקר את מה שצריך ? ביחס לדברים רבים שראיתיך כותבת בדיונים לא מעטים בפורומים תגובתך זו מפליאה אותי מאד.
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1399)