58
Description
Photo information
Comments 29
Views 1133
Uploaded on
2010-01-13 00:24:18
No information.
EXIF
No EXIF
2010-01-18 07:12:43
זהו התעייפתי...כול אחד מפרש את מה שאתה אומר,איך שבא לו.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-18 02:11:57
אחד הדיונים המרתקים..... אם לא בשביל ביקורת אז למה אנחנו כאן, יאללה קח בקלות ותנסה להפנים מה שמנסים להגיד לך. חלק אוהבים וחלק לא גם אני לא מת על העיבודים האלו יותר מדי אבל יצא לא רע בסך הכל, מכאן ועד איך מצלמים צילומי רחוב ועוד עם כזו ערמה של אמוציות...קצת הלכתם רחוק מדי.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-18 02:00:54
צר לי קובי, אבל הגישה שלך מאוד לא נכונה אף אחד לא חייב לתת לך מחמאות על תמונות טובות לפני שהוא נותן ביקורת על תמונה. אני אגיד את זה בצורה קצת מעליבה, למרות שזו לא הכוונה - לא כל העולם סובב סביבך ואנשים לא יושבים ועושים ריפרש למחשב בשביל לחכות להעלאת תמונה חדשה שלך, ולפעמים (ברוב הפעמים) אנשים ראו תמונה בעמוד הראשי למטה ונכנסו להגיב. אז לחשוב שמחפשים את התמונות הפחות טובות בשביל להעיר לך - זו חשיבה ילדותית שפוגעת בך בסופו של דבר. דבר שני - חבל שאתה לא מבין שעדיף ביקורת אחת (ולא משנה אם היא טובה או לא טובה ואם אתה מקבל אותה או לא) מאשר מאתיים מחמאות זה אתר צלמים, זה לא אתר רוכשי תמונות, והמחמאות פה טובות לאגו, לא קונים איתן במכולת ביקורות לעומת זאת ישפרו אותך ויהפכו אותך לצלם טוב יותר, וצלם טוב יותר יכול להרוויח יותר דבר שלישי - מי שמפחד להגיב חזרה כי הוא חושש שיתנקמו בו בתגובות זו בעיה שלו, אני לא חושב שהבעיה הזו קיימת, אם אתה חושב שהיא קיימת אז אולי היא קיימת אצלך ואתה צריך להתנער מהחשש הזה ולהגיב אבל, ויש אבל גדול - ביקורת צריך לדעת לקבל ולדעת לקבל ביקורת זה לשמוע מה יש לבחור להגיד, ואז להגיד תודה ולסתום את הפה אלא אם לא הבנת בכלל למה הוא מתכוון ואתה רוצה הבהרות כי הוא נתן את הביקורת מהצד שלו (99 אחוז שהוא לא יחזור בכלל לקרוא את התגובה שלך לביקורת שלו, ככה שבכל מקרה אתה כותב על קרח ) ויכול להיות שהיא מעולה, ויכול להיות שהיא גרועה, ויכול להיות שהוא לא מבין כלום ויכול להיות שאתה לא מבין כלום - יש הרבה סוגים של ביקורות אבל אתה בחור משכיל, אתה צריך לדעת לקחת את הדברים מהביקורת שלו ולעשות איתם מה שטוב לך. וזה אומר לקחת את הדברים שאתה רואה לנכון, ולזרוק לאשפה את מה שאתה חושב כלא רלוונטי כשאתה מתנצח עם נותן הביקורת, מעבר לזה שאתה יוצר אנטגוניזם, אתה גם מאבד את המהות של הביקורת, כי אתה עסוק בלהתגונן, במקום בלהקשיב ולהבין. אם למישהו יש בעיה אישית עם התמונות שלך והוא נהנה להכנס לך בתמונות - זה בעיה שלו בלבד, והוא זה שדופק את עצמו, ואם אתה חושב שהוא עושה לך נזק, כי הוא משפיע על דעתם של אחרים - אתה טועה, הוא עושה לעצמו נזק ואם הוא לא עושה את זה מתוך נקמנות, אלא מתוך דרך ראיה שונה של הצילום - אז אתה עושה לעצמך נזק בזה שאתה לא מוכן לקבל את הביקורת, וכן מוכן לצאת לקרב זהו, חפרתי מספיק
0
Translate
Reply
Save
2010-01-18 01:46:40
[q]רועי רוזן: חכמים ממני לימדו אותי, שעיבוד טוב, זה עיבוד שלא מורגש. זה לא המקרה. ;)[/q] לדעתי, החכמים הללו שלך... טועים ובגדול. כי עיבוד טוב הוא עיבוד שמביא לתוצאה סופית טובה. ממליץ בחום להתרגל לשפוט לפי התוצאה הסופית ולא לפי הדרך ו/או הכלים ששמשו ליצירה. ודבר נוסף, צילום לא חייב להיות "קשור למציאות" או "נאמן למציאות" (למקור) אלא אם כן מדובר במכונת שכפול או מצלמת רמזור. צילום, ובעיקר צילום אמנותי - למעשה יוצר מציאות חדשה לפי מידת דמיונו ושיגיונו של הצלם, כשהמציאות במציאות.. משמשת רק כחומר-גלם של צורות, גוונים, מרקמים, חפצים ומה לא... ואגב, בקשר לצילום... בעצם נאמר הכל. צילום מעניין.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 09:32:50
[q]רועי רוזן: מי שלא יודע לקבל ביקורת, שלא יצפה לשמוע מחמאות.[/q] יודע" לפי התפיסה שלך...ידידי,התפיסה שלך. לי יש התפיסה אחרת,..מי שלא מסוגל לקבל את זה שיש עוד תפיסות חוץ משלו,..שלא יצפה שדעתו תשמע.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 08:33:10
חזי... ממש אין לי בעיה עם הציון שמור אותו לאיזו ציפור או גמל שלמה,,חשובה לי התגובה והמקום ממנה היא מגיעה.לא רק לגבי הצילום הזה,אלא באופן כללי,..יש לי בעיה עם חברים מסויימים, כמו חיים קקון, או רועי רוזן,שעושים" מתפרצות" רק למה שנוח להם באופן סלקטיבי ברור. לי יש גישה אחרת בנוגע לתגובה וביקורת, נכונה או לא זה בכלל לא העניין. ועל זה ארחיב באשכול שאעלה בקרוב בתה וסימםטיה,..או זירת האיגרוף,...נראה .
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 08:24:47
[q]קובי בן שמעון: [q]Hezi: [q]קובי בן שמעון: [q]רועי רוזן: חכמים ממני לימדו אותי, שעיבוד טוב, זה עיבוד שלא מורגש. זה לא המקרה. ;)[/q] זה נכון רק במקרה שאתה שואף להגיע לתוצאה בנאלית שגורמת לפיהוק...את שואף לזה.?? כי אני לא.[/q] אז מדוע אני רואה הרבה מפהקים X) ישנם צילומים שעם כל הרצון הטוב להציל את הפריים שום עבוד לא יעזור. לא חובה לעלות כל עיבוד.[/q] בוא אחדד את העניין- צריך להעלות כדי לקבל תגובות.....זה הרעיון של האתר לא? אם נעלה רק צילומי מופת וזהב,...על מה נתווכח? ועל מה נדבר,.? וממה נלמד?ועל מה נביע את דעתינו?..צריך להעלות כול צילום שנראה לך,או שחשוב לך,או שאתה אוהב,...כדי להבין מה אחרים רואים....זה כל הרעיון של אתר צילום.[/q] עם כל זאת, קבל הצעה-' לא צריך לאכול ביצה מסריחה בכדי לדעת שהיא מסריחה'.ואתה הרי מבין היטב בצילום. אגב, לא נתתי ציון, מיותר.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 07:22:05
[q]רועי רוזן: 29 |קובי בן שמעון| : לוקח אחריות על כל מילה שאמרתי. הסגנון הבריוני הזה והאיומים האלה, לא עושים עלי רושם. אתה רוצה לנהל דיון על הביקורת שלי, אין לי שום בעיה. לא ברחתי, לא נעלמתי...אני עדיין כאן. אהבה וסימפטיה ??!!?? בוא אני אתן לך חיבוק, ילד מגודל שכמוך.. :)[/q] מצויין ניפגש בפורום,...
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 06:08:58
שים לב רועי,שימו לב כול מעבירי הביקורת...והמגיבים. הסיגנון הפחדני של מקבלי הביקורת ששותקים,ומפחדים להיכנס לדיון על טיב הביקורת,ועל איכותה,מעמידים עצמם במצב של "אנדר דוג" מכוון ובלבד שלא יפגע להם הניקוד, ולא תיפגע להם הרציפות של תגובות חיוביות, והאמפטיה מהאביר התורן שיבא ויגיד.." אני דווקא אהבתי".. קצת איבדה מחינה בעיני.והחברים כאן קצת התרגלו לזה על הדרך השלילית,הפחדנית. אני מקבל ביקורת,...אך אני גם בוחן אותה,את טיבה,ואת איכותה,ואת המניע בה נכתבה.ובוחן גם את מעביר הביקורת.אם הוא ראוי להתיחסות רצינית.או הוא סתם קם על צד שמאל.לא יתקבלו אצלי ביקורות..ללא לקיחת אחריות על המילים הנאמרות.לא יתקבלו אצלי ביקורות בהתקפה מתפרצת,....אחת ל20 תמונות,..כשמעביר הביקורת מדלג במכוון על הטובות יותר,ובוחר להגיב על האחת הפחות טובה מבחינתו.זוהי ביקורת סלקטיבית מודעת,שמכוונת למקומות שאין בהם אהבה או סמפטיה.על ביקורות כזו אגיב,ואעמיד את מעביר הביקורת על המשמעויות שמתלוות לביקורת הוגנת.שאינה מנותקת מהיוצר.ואינה חיה ונושמת בתוך הבועה של עצמה.אמרתי את הדברים האלה בשישרור הגדול שפתחתי לפני חודש,ואני חוזר ואומר אותם.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 00:30:16
[q]Hezi: [q]קובי בן שמעון: [q]רועי רוזן: חכמים ממני לימדו אותי, שעיבוד טוב, זה עיבוד שלא מורגש. זה לא המקרה. ;)[/q] זה נכון רק במקרה שאתה שואף להגיע לתוצאה בנאלית שגורמת לפיהוק...את שואף לזה.?? כי אני לא.[/q] אז מדוע אני רואה הרבה מפהקים X) ישנם צילומים שעם כל הרצון הטוב להציל את הפריים שום עבוד לא יעזור. לא חובה לעלות כל עיבוד.[/q] צריך להעלות כדי לקבל תגובות.....זה הרעיון של האתר לא? אם נעלה רק צילומי מופת וזהב,...על מה נתווכח? ועל מה נדבר,.? וממה נלמד?ועל מה נביע את דעתינו?..צריך להעלות כול צילום שנראה לך,או שחשוב לך,או שאתה אוהב,...כדי להבין מה אחרים רואים....זה כל הרעיון של אתר צילום.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 00:24:21
[q]קובי בן שמעון: [q]רועי רוזן: חכמים ממני לימדו אותי, שעיבוד טוב, זה עיבוד שלא מורגש. זה לא המקרה. ;)[/q] זה נכון רק במקרה שאתה שואף להגיע לתוצאה בנאלית שגורמת לפיהוק...את שואף לזה.?? כי אני לא.[/q] אז מדוע אני רואה הרבה מפהקים X) ישנם צילומים שעם כל הרצון הטוב להציל את הפריים שום עבוד לא יעזור. לא חובה לעלות כל עיבוד.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-14 00:14:44
אתה צודק בני,.... אני בדרך כלל,..מקליק ומקליק,.בלי לחשוב יותר מידי,ומה שיוצא יוצא,ומה שלא יוצא טוב, אני מעבד.ובכלל עניתי לך בכזה ביטחון כי מיד הבנתי שאתה לא צלם רחוב,... ושמעתי בעצתיך ודיפדפתי בקטגרית רחוב ובאמת גיליתי שיש צלמים שחושבים קצת לפני שהם מקליקים,..הייתי בהלם. זה היה גילוי מרעיש, שמע איש אתה חכם.עלית עלי. ;)
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1133)