58
Description
Photo information
Comments 13
Views 875
Uploaded on
2010-01-04 10:38:59
Category Sport
No information.
EXIF
No EXIF
2010-01-05 23:55:15
פשוט תפיסה מעולה! אזולאי רוצה להתרגש? שיעלה על הגלשן!! :D :D :D
0
Translate
Reply
Save
2010-01-05 09:32:15
אקסטרים במייטבו !!! אני לא חביב גדול גם כן של צילומי ספורט, כמו שלא חביב גדול של צילומי נוף, ולכן אני לא ממש מתפש צילומים אלו. לפעמים אני נתקל בהם ולחלקם שמרשימים אותי אני מגיב. אני מסכים שהמינון צריך להיות נכון אך איני יודע מה המינון שלך. ראיתי את התמונה אהבתי והגבתי. :) יופי של תמונה
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 20:42:21
צילום ותפיסה מעולה של הספורטאי.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 18:39:37
יסלחו לי כל "מומחי הצילום" וה"גאונים" שיקראו את תגובתי, אבל לי , צלם חובב , פשוט , צנוע וחבר בפורטל כבר די הרבה זמן , התמונות של מר קרן היקר הן לא פחות ממדהימות! האיכות , החדות התפיסה , הקומפוזיציה וההגשה , הן חומר לימוד לכל צלם המכבד את עצמו! מה משעמם בתמונה החיה והאמיתית הזאת?? הבעת הפנים של הספורטאי? הגל שהוא תפס שלא יחזור לעולם לצורתו הנוכחית ? החדות המושלמת של התמונה או המים הפזורים בצורה נהדרת כרקע מרהיב ורבגוני. תמונה כזאת לא יכולה אף פעם "לשעמם" וצדקת מר קרן , שזה הכל עניין של השקפה.. אבל כשאפשר להגיב בביקורתיות "אמיתית ותוקפנית" במקום להחמיא כראוי ולתת הערות לשיפור בצורה ראויה , אינטימית ולא פוגעת , אז בואו "ניכנס" בצלם... יש הרבה צלמים המפרסמים תמונות באמת משעממות ובגלל שמם התגובות מרקיעות עד השמים!! מר קרן היקר , תמשיך "לשעמם" אותי ושכמותי באתר ושנמשיך להינות וללמוד מתמונותיך המדהימות. מסתם צלם חובב צנוע שאוהב מאד את עבודתך. אם היה פלטינה בניקוד , היתה מקבל אותה על תמונה זאת ורבות אחרות.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 15:52:01
צילום איכותי למרות השיעמום!
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 15:39:15
אני אהבתי , צילום מעולה עשית לי חשק להתחיל ללמוד גלישת kite ;)
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 12:10:59
אזולאי....קיבלתי הבנתי נראה לי שאתה צודק.. תודה ויום טוב.
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 11:53:35
[q]: [q]מאיר אזולאי: תסביר לי מר קרן,,למה זה מבוצע טכנית מאד מרשים,,מאד הכל במקום,,החשיפה היא חשיפה,,והמים מים,,והשמיים שמיים והצבעים לעילא ולעילא,,ויש תנועה ויש נתזים,,אבל בכל זאת משתעמם כל פעם מחדש,,באמת כואב לי שאת היכולות הטכניות שלך אתה לא מנצל מספיק לצילום מעניין יותר,,והיו לך כבר יציאות טובות שאהבתי,,אבל אתה בוחר לברוח לקל,,לריק,,ללא מעניין,,,אין לי בעיה שתשעמם את עצמך כל הזמן,,אבל מגיע לי צילום שירגש אותי,,שיעניין אותי,,שיתן לי לחשוב,,לכעוס,,לאהוב,,לשנוא,,יא חביבי יש לי רגשות,,תפעיל לי אותם,,שיעמום זה לא רגש,,זה ניוטרל מעצבן:)[ מר אזולאי היקר.....אתה לא יודע כמה אני אוהב אותך.. אז דע לך באמת... אין כמו התגובות שלך..אמיתיות ישירות מדברות ועושות את מה שאתה רוצה להגיד בצורה הטובה ובדרך כלל המובנת ביותר. לגבי העבודה.... הכל תלוי מה אתה מצפה מהצילום ...רגשות? של שמחה אושר או עצב..כאב?או אולי יופי הבריאה? הטבע? צילומי נוף? מאקרו מיקרו וכד'.. אולי צילום של אווירה שנותן הרגשה טובה..אווירה של כף חופש וכד' .. צבעים נעימים הנותנים מרגוע לנשמה.. מה רע בצילומי ספורט בשילוב עם היופי של המים המותזים..תנועות הגוף המיוחדות והשימחה והאושר או הריכוז של הגולש?האם כאן אין רגש?..אתה צריך לראות איזה התלהבות ואהבה והקרבה מושקע בספורט הזה.. תגיד :" סמי די ראינו הבנו..הנושא מוצה עד תום.." אם זה כך מקבל את דעתך אבל אני חושב אחרת...כל צילום אחר לגמרי כל צילום צבעים שונים תנועות שונות ..הכל שונה למה מאיר צילומי ספורט משעממים אותך? אותי לא.. תגיד הצילומים לא טובים חסר בהם משהוא מיוחד משהוא אטרקטיבי...אולי ..אולי לא מספיק טובים ולכן אני מתאמץ כל כך שיהיו יותר טובין יותר מעניינים יותר מיוחדים.. האמת גם ציפורים אני אוהב וגם לי כבר נמאס לראות אותם..שוב פעם פעם הדג בצד ימין ואחר כך מצד שמאל פעם קרוב מאוד ופעם רחוק...גם לי נראה שהנושא מוצה אולי אתה צודק...יתכן וזה אותו דבר... או אולי אתה מרגיש כך מאחר ואתה בה מכיוון אחר ..מהכיוון של התיעוד של הכאב והרגש וכל שאר הדברים שצילמת כל השנים כצלם עיתונות? או שמה האופי שונה? או אתה סתם צודק? אבל כל אחד והאופי שלו ..כל אחד מה שהוא אוהב... כל אחד מה מעניין אותו... וגם זה כל הזמן משתנה...היום אתה מצלם טבע.וציפורים מחר ספורט ממשיך במאקרו משם לרגש .... בכל מקרה אני שמח שכתבת ושכתבת איך שכתבת והייתי שמח גם אם היית עונה ..... בברכה ותודה סמי קרן שהכיר אותך אישית לאור מקרה עתיר רגש..[/q] אתה כלל לא הבנת את כוונתי,,גם על סוג תמונות אלו אני מגיב,,אפילו גם לך,,כל מה שאמרתי והתוונתי,,זה המינון,,המינון יא חביבי,,המשך יום טוב:)
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 11:49:44
[q]מאיר אזולאי: תסביר לי מר קרן,,למה זה מבוצע טכנית מאד מרשים,,מאד הכל במקום,,החשיפה היא חשיפה,,והמים מים,,והשמיים שמיים והצבעים לעילא ולעילא,,ויש תנועה ויש נתזים,,אבל בכל זאת משתעמם כל פעם מחדש,,באמת כואב לי שאת היכולות הטכניות שלך אתה לא מנצל מספיק לצילום מעניין יותר,,והיו לך כבר יציאות טובות שאהבתי,,אבל אתה בוחר לברוח לקל,,לריק,,ללא מעניין,,,אין לי בעיה שתשעמם את עצמך כל הזמן,,אבל מגיע לי צילום שירגש אותי,,שיעניין אותי,,שיתן לי לחשוב,,לכעוס,,לאהוב,,לשנוא,,יא חביבי יש לי רגשות,,תפעיל לי אותם,,שיעמום זה לא רגש,,זה ניוטרל מעצבן:)[ מר אזולאי היקר.....אתה לא יודע כמה אני אוהב אותך.. אז דע לך באמת... אין כמו התגובות שלך..אמיתיות ישירות מדברות ועושות את מה שאתה רוצה להגיד בצורה הטובה ובדרך כלל המובנת ביותר. לגבי העבודה.... הכל תלוי מה אתה מצפה מהצילום ...רגשות? של שמחה אושר או עצב..כאב?או אולי יופי הבריאה? הטבע? צילומי נוף? מאקרו מיקרו וכד'.. אולי צילום של אווירה שנותן הרגשה טובה..אווירה של כף חופש וכד' .. צבעים נעימים הנותנים מרגוע לנשמה.. מה רע בצילומי ספורט בשילוב עם היופי של המים המותזים..תנועות הגוף המיוחדות והשימחה והאושר או הריכוז של הגולש?האם כאן אין רגש?..אתה צריך לראות איזה התלהבות ואהבה והקרבה מושקע בספורט הזה.. תגיד :" סמי די ראינו הבנו..הנושא מוצה עד תום.." אם זה כך מקבל את דעתך אבל אני חושב אחרת...כל צילום אחר לגמרי כל צילום צבעים שונים תנועות שונות ..הכל שונה למה מאיר צילומי ספורט משעממים אותך? אותי לא.. תגיד הצילומים לא טובים חסר בהם משהוא מיוחד משהוא אטרקטיבי...אולי ..אולי לא מספיק טובים ולכן אני מתאמץ כל כך שיהיו יותר טובין יותר מעניינים יותר מיוחדים.. האמת גם ציפורים אני אוהב וגם לי כבר נמאס לראות אותם..שוב פעם פעם הדג בצד ימין ואחר כך מצד שמאל פעם קרוב מאוד ופעם רחוק...גם לי נראה שהנושא מוצה אולי אתה צודק...יתכן וזה אותו דבר... או אולי אתה מרגיש כך מאחר ואתה בה מכיוון אחר ..מהכיוון של התיעוד של הכאב והרגש וכל שאר הדברים שצילמת כל השנים כצלם עיתונות? או שמה האופי שונה? או אתה סתם צודק? אבל כל אחד והאופי שלו ..כל אחד מה שהוא אוהב... כל אחד מה מעניין אותו... וגם זה כל הזמן משתנה...היום אתה מצלם טבע.וציפורים מחר ספורט ממשיך במאקרו משם לרגש .... בכל מקרה אני שמח שכתבת ושכתבת איך שכתבת והייתי שמח גם אם היית עונה ..... בברכה ותודה סמי קרן שהכיר אותך אישית לאור מקרה עתיר רגש..
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 11:10:44
תסביר לי מר קרן,,למה זה מבוצע טכנית מאד מרשים,,מאד הכל במקום,,החשיפה היא חשיפה,,והמים מים,,והשמיים שמיים והצבעים לעילא ולעילא,,ויש תנועה ויש נתזים,,אבל בכל זאת משתעמם כל פעם מחדש,,באמת כואב לי שאת היכולות הטכניות שלך אתה לא מנצל מספיק לצילום מעניין יותר,,והיו לך כבר יציאות טובות שאהבתי,,אבל אתה בוחר לברוח לקל,,לריק,,ללא מעניין,,,אין לי בעיה שתשעמם את עצמך כל הזמן,,אבל מגיע לי צילום שירגש אותי,,שיעניין אותי,,שיתן לי לחשוב,,לכעוס,,לאהוב,,לשנוא,,יא חביבי יש לי רגשות,,תפעיל לי אותם,,שיעמום זה לא רגש,,זה ניוטרל מעצבן:)
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 11:01:31
יופי
0
Translate
Reply
Save
2010-01-04 10:55:36
טכנית מעולה!
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (875)