0
Description
כשהיום מבקשים אלף רוצחים תמורת החייל שליט,,זה התחיל כאן,,חלק מהאווירה הפחדנית שלנו,,יום האדמה ב"רהט",,עיר בישראל,,מבלי להסתתר,,מבלי לפחד,,במרכז הארץ,,בכפר די מוכר,,אש"פ,,חאמס,,חיזבאאלה,,ישראלים לכל דבר,,מודעים לחולשה שלנו,,לפחדנות שלנו,,מול מצלמות,,אז למה שהחוצפה לא תמשיך ושתבקש אלף,,רחמנים בני רחמנים,,פחדנים בני פחדנים,,,הרתעה אלק,,העיסקה תתבצע בסוף,,החטיפות ימשכו,,והכרוניקה תחזור,,לא נלמד כלום!!!!
Photo information
Comments 16
Views 902
Uploaded on
2009-12-21 21:09:41
Category Journalism
No information.
EXIF
No EXIF
2009-12-23 07:05:40
תמונה מצויינת שיצרה דיון מרתק, על הנושאים העולים ממנה וזו בדיוק מטרתו של צילום עיתונות. ובאשר לנושאים שעלו כאן, מבחינתי עניין גלעד שליט הוא מאוד פשוט! החזירו את הילד הביתה, חי! עם כל השאר נצטרך להתמודד כמו שאנו מתמודדים ממילא, בדברים מסויימים טוב מאוד, ובדברים אחרים פחות טוב. החזירו את הילד הביתה, חי!
0
Translate
Reply
Save
2009-12-22 16:38:10
יעקב: מצטער אבל לך שגרה במדינת ניכר בטח אין את הזכות לומר לנו את מי לדחוק לפינה ואת מי לא. אני לא מבין את אלה שגרים בשלווה ללא פיגועים ומלחמות ומטיפים לנו איך להתנהג. שים לב לא כתבתי עוכר ישראל, ובטח זו לא עמדה הכוונה שלה זו הצגת עובדות, דחקנו לפינה?. עד כאן ותודה לך על תשומת הלב.
0
Translate
Reply
Save
2009-12-22 16:17:01
[q]Naomi McLeod: קשה, קשה. לא הייתי רוצה להכנס לנעליים של אלה שצריכים לקבל את ההחלטה, ובטח ובטח לא להכנס לנעליים של משפחת שליט... אין חד וחלק. ולגבי רהט - אנחנו הבאנו את זה על עצמנו בזה שדחקנו את ערביי ישראל ואת הבדואים, ועכשיו גם את הדרוזים, לשולי השוליים... יש את 'ישראל העובדת' (עאלק), יש את העירוניים, העולים החדשים, ישראל השניה שכבר כאילו בשוליים, השלישית...השקופים, וכל השאר בשולי השוליים... :([/q] מצטער אבל לך שגרה במדינת ניכר בטח אין את הזכות לומר לנו את מי לדחוק לפינה ואת מי לא. אני לא מבין את אלה שגרים בשלווה ללא פיגועים ומלחמות ומטיפים לנו איך להתנהג.
0
Translate
Reply
Save
2009-12-22 09:44:35
צודק
0
Translate
Reply
Save
[q]מאיר אזולאי: כשהיום מבקשים אלף רוצחים תמורת החייל שליט,,זה התחיל כאן,,חלק מהאווירה הפחדנית שלנו,,יום האדמה ב"רהט",,עיר בישראל,,מבלי להסתתר,,מבלי לפחד,,במרכז הארץ,,בכפר די מוכר,,אש"פ,,חאמס,,חיזבאאלה,,ישראלים לכל דבר,,מודעים לחולשה שלנו,,לפחדנות שלנו,,מול מצלמות,,אז למה שהחוצפה לא תמשיך ושתבקש אלף,,רחמנים בני רחמנים,,פחדנים בני פחדנים,,,הרתעה אלק,,העיסקה תתבצע בסוף,,החטיפות ימשכו,,והכרוניקה תחזור,,לא נלמד כלום!!!![/q] כמה כמה שאתה צודק לצערי במדינת היהודים אנו היהודים מתגמדים הגיע הזמן להניף את הראש בגאווה ולגלות את הרוח והתעוזה שהיתה לבן גוריון שקם מול כל העולם וכנגד כל סיכוי אבל מה מעניין היום את הקברניטים עוד טיסה עוד פינוק ועוד פיליפינית
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 23:13:50
אזולאי, מסכים עם כל מילה שכתבת...אבל, הנושא הזה של גלעד שליט חייב להסתיים!!!!!! ולא משנה המחיר!!!! הטעויות נעשו בהתחלה על ידי "הנבחרים" שלנו.
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 22:05:05
זה ההבדל בין אנושיות לחיות טרף . זה ההבדל בין ערך החיים והאדם לבין חוסר ערכים מוחלט !! שרק יחזור כבר הביתה. שיקבל את החיבוק ואהבה מאמא ואבא ושהם סוף סוף יוכלו להתחיל חיים חדשים. שאלוהים ישמור מיכל
0
Translate
Reply
Save
מה לא מבינים אתם??? שונאים.(נקודה) למישהו יש ספק בזאת?!
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 22:03:24
ניר לדאבוננו זה לא כולם כמעט כולם חוץ מאלה שלא בן החיים. מתי נלמד שאויבנו מבינים רק כוח כשנלמד להפגין כוח כמו בימיו של בן גוריון והממשל הצבאיואפילו יותר מזה אולי הם יבינו שישנה גם דרך אחרת מולנו והיא ההדברות והשלום עד אז בואו נפגין אחדות נחישות והמון כוחחחחחחחחחחח. והפעם מאיר אני מסכים איתך.
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 22:01:27
[q]Naomi McLeod: קשה, קשה. לא הייתי רוצה להכנס לנעליים של אלה שצריכים לקבל את ההחלטה, ובטח ובטח לא להכנס לנעליים של משפחת שליט... אין חד וחלק. ולגבי רהט - אנחנו הבאנו את זה על עצמנו בזה שדחקנו את ערביי ישראל ואת הבדואים, ועכשיו גם את הדרוזים, לשולי השוליים... יש את 'ישראל העובדת' (עאלק), יש את העירוניים, העולים החדשים, ישראל השניה שכבר כאילו בשוליים, השלישית...השקופים, וכל השאר בשולי השוליים... :([/q] למרות שזה לא אתר לוויכוחים פוליטיים, אני נאלץ להגיב ולומר לך נעמי, שאולי ההלקאה העצמית שלנו הביאה אותנו למצב הזה. אם תשאלי את אותם מפגינים עלובי נפש, תחת איזה שלטון הם היו מעדיפים לחיות, אצלנו או תחת כל שלטון מוסלמי אחר (כולל טורקיה, הנאורה...) התשובה תהיה אחת !!! הכלכלה שלהם הרבה יותר טובה ממה שחושבים (הכל שחור, לא גובים מהם מיסים למיניהם - כי כולם מחוברים תחת אותו שם וחוצמזה לאיזה פקיד יהיה אומץ להיכנס לכפר ולגבות כסף...) לפני פרוץ האינטיפאדות מצבם הכלכלי היה אפילו טוב יותר - הם התפרנסו אצלנו, הלכנו לכפרים שלהם לעשות קניות וכו'. צריך לדבר איתם בארבע עיניים לפעמים כדי שיגידו את האמת... הם לא רוצים אותנו, נקודה ! מספיק עם התמימות. תראי כמה הפלסטינאים קיבלו מאז שהתחלנו לדבר ותגידי מה הם נתנו בתמורה... (ג'נין, רמאללה, בית לחם וכו' בשליטתם המלאה כשלפני כן, זה לא היה כך) מה אנחנו קיבלנו ??? 4.5 שנים אחרי ההתנתקות / גירוש - אין חייל אחד שם והם בעיקר "מחבקים" אותנו. (דרך אגב, כוחו של החמאס היה זעום לפני ההתנתקות) ערביי ישראל, הם כפויי הטובה הגדולים ביותר בעולם. לעולם הם לא יחיו טוב בשום מדינה כמו שאצלנו. צריך לדבר עם דרוזים מרמה"ג, מבלי שיש מצלמות מולם. הם מתים מפחד לחיות תחת שלטון סורי... כולם נוהגים במרצדסים, עובדים ומתפרנסים מאיתנו. וכו' וכו'... בזאת תם פרק הפוליטיקה שאני משתתף בו באתר הזה... בנוגע לצילום, בלי שמאיר ירצה להרוג אותי... מבחינת התיעוד, עשה את העבודה. אבל לי מפריעה חשיפת היתר ברקע/בשמיים. אני חושב גם שהיה צריך קצת להתרחק (זום אאוט כדי לקבל "יותר" בני אדם. ישנו גם חוסר חדות. אבל בכל זאת, המסר עבר ואולי זה מה שחשוב.
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 21:54:09
תנו אלפייים תנו שלוש אבל מדיניות של אין בית סוהר אין תנאים, דם תמורת דם , ואלה שחיים ביננו ומתנהגים כך , לגרש מכאן, ועכשיו, פוליטיקה בגרוש , כלום לא משתנה כאן חוץ מהפרצופים, ששולטים ולוקחים החלטות למדינה שלמה .!
0
Translate
Reply
Save
2009-12-21 21:49:43
אני לא חושב שהמצב כל כך פשוט מאיר אם כולם היו שונאים אותנו זה היה הרבה יותר קל אבל זה ממש לא כולם אחת הבעיות הגדולות בכל הסיפור הזה היא שאנחנו חושבים שכל הערבים שונאים אותנו אני לא אומר שכל הערבים אוהבים אותנו, פשוט לרוב לא איכפת כמו שלרוב האנשים בישראל לא איכפת אז כמו בכל מקום מי שעושה רעש הוא זה שנשמע זה לא אומר שכולם חושבים או פועלים כמוהו אז צריך מצד אחד לטפל ביד חזקה באותם "קומץ" שאמנם הולך וגדל אבל הוא רק קומץ ומצד שני לנסות לעשות פה שלום סוף סוף כי שלום לא עושים עם המוכר מהמכולת שאין לך שום דבר איתו, שלום עושים עם אלה שלא אוהבים אותך כל כך
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (902)