לשבת שהלכה, לשבת שתבוא, ובכלל..

Translate
139
Photo information
Comments 35
Views 667
Uploaded on
2009-12-13 18:19:34
Category Other
Description
Photo Location
No information.
EXIF
No EXIF
Camera
Canon EOS 50D
Canon EOS 50D
Lens
Sigma 18-200mm F/3.5-6.3 DC
Sigma 18-200mm F/3.5-6.3 DC
Comments (35)
19/12/2009
20:27:33
מקסים ביותר !!! ביצוע מעולה
Save
17/12/2009
06:51:32
אלונה......................לא מעניין אותי אפילו אם צילמת מהירח... הרעיון והביצוע משובחים הפריים חזק מאוד כל הכבוד :!: :!: :!:
Save
17/12/2009
00:15:04
מצויין.
Save
15/12/2009
10:21:23
אז במקום יופי של תמונה, נרשום יופי של עבודה [-: עבודה מרגשת טובה שמוגשת טוב מאד.
Save
14/12/2009
23:37:23
[q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד![/q] לי לא היה קשה להגיע לזה - אבל התטעת פה את האחרים וחבל מאוד. זה לא בושה לציין שזה מונטאז', זה לא עושה את זה פחות אמנותי. גילוי נאות בעבודה כזאת הוא חשוב.[/q] הצילומים שלי נעשים לרוב בדרכים מאוד פשוטות ולכן אף פעם לא נתקלתי בצורך להסביר למישהו משהו. מסתבר שגם בזה תמיד יש פעם ראשונה.כמובן שאם בכך אני תורמת למישהו משהו, אני מקבלת את ההערה שלך בשמחה. לא ברור לי השימוש שלך במילה "הטעיה". אני לא רואה מדוע בחרת להשתמש בה. בכל אופן, לי באופן אישי היה נחמד גם לשמוע את דעתך לגבי הצילום ולא לזרוק שאלה כפי שעשית ולצאת.[/q] לא מתחשק לי להתנצח. אבל את פשוט מתממת. בחרת בכוונה לא לשים את התמונה בקטגוריה של אמנות דיגיטלית, התעלמת מהשאלה שלי ומהאחרים שגם הם שאלו. לא היתה פה טעות או תום לב. היתה כאן הטעייה מכוונת. נתת לאנשים לחשוב שמבודבר בצילום ולא בעבודת קולאז'. לגבי דעתי על העבודה - לא כתבתי כיון שרציתי את האישור שלך לעובדה שמדובר בקולאז'. צילום וקולאז' נמדדים ונשפטים בצורה שונה. בצילום זוהי תפיסה של רגע, חשיבה צילומית מהירה, התמקמות וקימפוז מהירים. בעבודה דיגיטילית כל אלה הם פחות באים לידי ביטוי. כאן באה לידי ביטוי יכולת טכנית על המחשב וחשיבה יצירתית. לגבי העבודה הזאת. יש פה בהחלט חישבה יצירתית מצויינת. עשית עבודה נהדרת בהקשר בין 2 הדברים. יצרת פה רעיון מצויין, מאוד רגשי. לגבי איכות הביצוע ניתן לשיפור (צל לא מופיע בצורה בהירה, הוא צריך להיות כהה...) בכל מקרה יופי של עבודה - אבל שוב חשוב הגילוי הנאות.[/q] אני ממש לא מתחברת לתאוריה הקונספירטיבית הזאת. ואני יכולה להגיד לך שמאחר והעבודה הזאת דיברה אליי בפן היהודי שלה אפילו לא עבר לי בראש לרגע לשים אותה בקטגוריה של אמנות דיגיטלית. פשוט לא חשבתי על זה. בגלל הקונטקסט העמוק שלה. תודה על דעתך, ואשמח ללמוד מכל האמור לעיל לעתיד.[/q] .....הערה לפולמוס המעניין שהתפתח לגבי הצילום של אלונה..הרבה קולאז'ים ניראו בארצנו ולא בקטגוריה של אומנות דיגיטאלית.ניראה לי שהטעיה היא מילה שלא במקום לגבי מקרה זה.מכל מקום,צילום מעניין...וגם הפולמוס מעניין שבעתיים 8)
Save
14/12/2009
22:36:48
[q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד![/q] לי לא היה קשה להגיע לזה - אבל התטעת פה את האחרים וחבל מאוד. זה לא בושה לציין שזה מונטאז', זה לא עושה את זה פחות אמנותי. גילוי נאות בעבודה כזאת הוא חשוב.[/q] הצילומים שלי נעשים לרוב בדרכים מאוד פשוטות ולכן אף פעם לא נתקלתי בצורך להסביר למישהו משהו. מסתבר שגם בזה תמיד יש פעם ראשונה.כמובן שאם בכך אני תורמת למישהו משהו, אני מקבלת את ההערה שלך בשמחה. לא ברור לי השימוש שלך במילה "הטעיה". אני לא רואה מדוע בחרת להשתמש בה. בכל אופן, לי באופן אישי היה נחמד גם לשמוע את דעתך לגבי הצילום ולא לזרוק שאלה כפי שעשית ולצאת.[/q] לא מתחשק לי להתנצח. אבל את פשוט מתממת. בחרת בכוונה לא לשים את התמונה בקטגוריה של אמנות דיגיטלית, התעלמת מהשאלה שלי ומהאחרים שגם הם שאלו. לא היתה פה טעות או תום לב. היתה כאן הטעייה מכוונת. נתת לאנשים לחשוב שמבודבר בצילום ולא בעבודת קולאז'. לגבי דעתי על העבודה - לא כתבתי כיון שרציתי את האישור שלך לעובדה שמדובר בקולאז'. צילום וקולאז' נמדדים ונשפטים בצורה שונה. בצילום זוהי תפיסה של רגע, חשיבה צילומית מהירה, התמקמות וקימפוז מהירים. בעבודה דיגיטילית כל אלה הם פחות באים לידי ביטוי. כאן באה לידי ביטוי יכולת טכנית על המחשב וחשיבה יצירתית. לגבי העבודה הזאת. יש פה בהחלט חישבה יצירתית מצויינת. עשית עבודה נהדרת בהקשר בין 2 הדברים. יצרת פה רעיון מצויין, מאוד רגשי. לגבי איכות הביצוע ניתן לשיפור (צל לא מופיע בצורה בהירה, הוא צריך להיות כהה...) בכל מקרה יופי של עבודה - אבל שוב חשוב הגילוי הנאות.[/q] אני ממש לא מתחברת לתאוריה הקונספירטיבית הזאת. ואני יכולה להגיד לך שמאחר והעבודה הזאת דיברה אליי בפן היהודי שלה אפילו לא עבר לי בראש לרגע לשים אותה בקטגוריה של אמנות דיגיטלית. פשוט לא חשבתי על זה. בגלל הקונטקסט העמוק שלה. תודה על דעתך, ואשמח ללמוד מכל האמור לעיל לעתיד.
Save
14/12/2009
22:32:46
[q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד![/q] לי לא היה קשה להגיע לזה - אבל התטעת פה את האחרים וחבל מאוד. זה לא בושה לציין שזה מונטאז', זה לא עושה את זה פחות אמנותי. גילוי נאות בעבודה כזאת הוא חשוב.[/q] הצילומים שלי נעשים לרוב בדרכים מאוד פשוטות ולכן אף פעם לא נתקלתי בצורך להסביר למישהו משהו. מסתבר שגם בזה תמיד יש פעם ראשונה.כמובן שאם בכך אני תורמת למישהו משהו, אני מקבלת את ההערה שלך בשמחה. לא ברור לי השימוש שלך במילה "הטעיה". אני לא רואה מדוע בחרת להשתמש בה. בכל אופן, לי באופן אישי היה נחמד גם לשמוע את דעתך לגבי הצילום ולא לזרוק שאלה כפי שעשית ולצאת.[/q] לא מתחשק לי להתנצח. אבל את פשוט מתממת. בחרת בכוונה לא לשים את התמונה בקטגוריה של אמנות דיגיטלית, התעלמת מהשאלה שלי ומהאחרים שגם הם שאלו. לא היתה פה טעות או תום לב. היתה כאן הטעייה מכוונת. נתת לאנשים לחשוב שמבודבר בצילום ולא בעבודת קולאז'. לגבי דעתי על העבודה - לא כתבתי כיון שרציתי את האישור שלך לעובדה שמדובר בקולאז'. צילום וקולאז' נמדדים ונשפטים בצורה שונה. בצילום זוהי תפיסה של רגע, חשיבה צילומית מהירה, התמקמות וקימפוז מהירים. בעבודה דיגיטילית כל אלה הם פחות באים לידי ביטוי. כאן באה לידי ביטוי יכולת טכנית על המחשב וחשיבה יצירתית. לגבי העבודה הזאת. יש פה בהחלט חישבה יצירתית מצויינת. עשית עבודה נהדרת בהקשר בין 2 הדברים. יצרת פה רעיון מצויין, מאוד רגשי. לגבי איכות הביצוע ניתן לשיפור (צל לא מופיע בצורה בהירה, הוא צריך להיות כהה...) בכל מקרה יופי של עבודה - אבל שוב חשוב הגילוי הנאות.
Save
14/12/2009
22:11:36
[q]Pini Hamou: [q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד![/q] לי לא היה קשה להגיע לזה - אבל התטעת פה את האחרים וחבל מאוד. זה לא בושה לציין שזה מונטאז', זה לא עושה את זה פחות אמנותי. גילוי נאות בעבודה כזאת הוא חשוב.[/q] הצילומים שלי נעשים לרוב בדרכים מאוד פשוטות ולכן אף פעם לא נתקלתי בצורך להסביר למישהו משהו. מסתבר שגם בזה תמיד יש פעם ראשונה.כמובן שאם בכך אני תורמת למישהו משהו, אני מקבלת את ההערה שלך בשמחה. לא ברור לי השימוש שלך במילה "הטעיה". אני לא רואה מדוע בחרת להשתמש בה. בכל אופן, לי באופן אישי היה נחמד גם לשמוע את דעתך לגבי הצילום ולא לזרוק שאלה כפי שעשית ולצאת.
Save
14/12/2009
22:02:46
[q]אלונה ארנון: [q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד![/q] לי לא היה קשה להגיע לזה - אבל התטעת פה את האחרים וחבל מאוד. זה לא בושה לציין שזה מונטאז', זה לא עושה את זה פחות אמנותי. גילוי נאות בעבודה כזאת הוא חשוב.
Save
14/12/2009
21:32:43
חזק.....
Save
14/12/2009
20:55:08
[q]Pini Hamou: חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)[/q] והנה הגעת לזה לבד!
Save
14/12/2009
20:40:46
חבל מאוד שאת לא כותבת שמדובר במונטאז' של 2 צילומים... >:)
Save
Show more comments
Visitors (667)