תמונה ללא כותרת

Translate
24
Photo information
Comments 7
Views 748
Uploaded on
2009-08-02 13:44:20
Category Other
Description
Photo Location
No information.
EXIF
No EXIF
Comments (7)
04/08/2009
16:44:48
משובח
Save
04/08/2009
16:33:10
לא רע בכלל, גם אני אהבתי את זה שהחשיפה לא מהירה מידי כך שאפשר ממש לראות את התנועה של הבחורה.
Save
04/08/2009
15:19:14
4 |עידן פימה| : דווקא מאד הזכיר לי את הצילום שלך :) he.photolight.co.il תגובה יפה פימה
Save
04/08/2009
14:07:35
[q]ליאור גיל: [q]עידן פימה: לא רע לתמונה ראשונה כאן, יש לי קצת בעיות איתה. ההיתי מוסיף יותר קונטרסט לתמונה כדי להפריד את הבחורה מהרקע. בנוסף זה היה מבליט טת הג'ינס. ההיתי יורד בגובה, מצלמת מזווית יותר נמוכה, היה נותן יותר עוצמה לתמונה. סך הכל תמונה טובה, רק כמה בעיות קטנות.[/q] הנה דוגמה לשתי דעות שונות שמגיעות משני כיוונים שונים. עידן הציג דרך אחרת לצלם ואני אדבוק בדרך שבה צולמה התמונה. מבחינת עיבוד אני נגד הוספת קונטרסט, מפני שהג'ינס והחולצה כבר ככה מאוד בולטים וגווני האפור מרככים אותם במקום שישר יקפצו לעין. הזווית הנמוכה היא רעיון טוב שיכול להעניק דגש לדברים, אבל בעיניי אין צורך להעצים את הדמות כאן מפני שלדעתי הישירות שבצילום היא אחד הדברים הטובים שבו. אני אישית אוהב את הגוונים האפורים ששולטים בתמונה והתזמון יצא כמו שצריך לאחר הקפיצה כשהכל מרחף מסביב. הטשטוש רק מוסיף, אם החשיפה היתה מהירה יותר והכל היה חד וקפוא אני בספק אם היה מתקבל רושם זהה. הגישה שלי נובעת מראיה יותר טבעית בה אני משתמש בצילומי רחוב. עידן מן הסתם רואה את התמונה מנקודת המבט שלו. מכיוון שראיתי רק תמונה אחת שלך אני לא יכול לדעת לאיזה כיוון את נוטה יותר. שתי הדרכים האלה - ועוד רבות אחרות - נכונות, את רק צריכה לדעת איזו דרך הכי נכונה עבורך.[/q] נכון מאוד, כל אחד ודעתו שתי גישות שונות היו מביאות שתי תמונות שונות :) רק בנושא הקונטרסט אפשר להתווכח כי זה כבר קצת תלוי במסך. :roll:
Save
04/08/2009
09:09:54
[q]עידן פימה: לא רע לתמונה ראשונה כאן, יש לי קצת בעיות איתה. ההיתי מוסיף יותר קונטרסט לתמונה כדי להפריד את הבחורה מהרקע. בנוסף זה היה מבליט טת הג'ינס. ההיתי יורד בגובה, מצלמת מזווית יותר נמוכה, היה נותן יותר עוצמה לתמונה. סך הכל תמונה טובה, רק כמה בעיות קטנות.[/q] הנה דוגמה לשתי דעות שונות שמגיעות משני כיוונים שונים. עידן הציג דרך אחרת לצלם ואני אדבוק בדרך שבה צולמה התמונה. מבחינת עיבוד אני נגד הוספת קונטרסט, מפני שהג'ינס והחולצה כבר ככה מאוד בולטים וגווני האפור מרככים אותם במקום שישר יקפצו לעין. הזווית הנמוכה היא רעיון טוב שיכול להעניק דגש לדברים, אבל בעיניי אין צורך להעצים את הדמות כאן מפני שלדעתי הישירות שבצילום היא אחד הדברים הטובים שבו. אני אישית אוהב את הגוונים האפורים ששולטים בתמונה והתזמון יצא כמו שצריך לאחר הקפיצה כשהכל מרחף מסביב. הטשטוש רק מוסיף, אם החשיפה היתה מהירה יותר והכל היה חד וקפוא אני בספק אם היה מתקבל רושם זהה. הגישה שלי נובעת מראיה יותר טבעית בה אני משתמש בצילומי רחוב. עידן מן הסתם רואה את התמונה מנקודת המבט שלו. מכיוון שראיתי רק תמונה אחת שלך אני לא יכול לדעת לאיזה כיוון את נוטה יותר. שתי הדרכים האלה - ועוד רבות אחרות - נכונות, את רק צריכה לדעת איזו דרך הכי נכונה עבורך.
Save
04/08/2009
06:40:37
לא רע לתמונה ראשונה כאן, יש לי קצת בעיות איתה. ההיתי מוסיף יותר קונטרסט לתמונה כדי להפריד את הבחורה מהרקע. בנוסף זה היה מבליט טת הג'ינס. ההיתי יורד בגובה, מצלמת מזווית יותר נמוכה, היה נותן יותר עוצמה לתמונה. סך הכל תמונה טובה, רק כמה בעיות קטנות.
Save
02/08/2009
13:54:21
תפיסה טובה אהבתי
Save
Visitors (748)