43
Description
Photo information
Comments 19
Views 760
Uploaded on
2009-07-17 19:09:35
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
Camera
Nikon D80
Nikon D80
Lens
Sigma 10-20mm F/4-5.6 EX DC HSM
Sigma 10-20mm F/4-5.6 EX DC HSM
2009-07-20 10:27:13
עם הקנייה של הניקון אני קיבלתי 2 תוכנות View NX ועוד דמו של תוכנה שלישית למבחן של 30 יום. זאת התוכנה שהלוגו שלה הוא 4 ריבועים שאחד מהם צהוב והיתר שחורים. בתוכנה בעמודת ה FILE תמצאי את הפונ' Convert שתתן לך את האופצייה להמיר סוגים שונים של קבצים.
0
Translate
Reply
Save
2009-07-20 03:37:41
[q]עירא חומרי: חבר'ה הגזמתם זה לא המקום להתווכח- תפתחו עוד אשכול במקום אחר ! אריה לא היית חייב לעשות את זה כאן ועכשיו. ופלונקר עם כל הכבוד ויש הרבה שאנו רואים עין בעין אני ואת/ה, אין צורך להזמין תגובה כזאת מאריה באשכול של נעמי. עירא, תודה, אתה צודק. הם המשיכו בהתכתשות בפורום;) [q]עירא חומרי: אני מכיר את הבעיה בלייט רום ולאחרונה מצאתי דרך להתגבר על זה. ואני חשבתי שזו הבעיה של הפיקצ'ר מנג'ר של מייקרוסופט :o לכן מה שאני עושה כעת זה 1.תרגמי עם התוכנה של ניקון VIEWNX את קובץ ה RAW לJPEG 2.אח"כ עם ה Artweaver תעצבי מסגרות אם בא לך. 3. תרגמי את הקובץ לגודל הרצוי,אני משתמש בתוכנה שדלילה הציעה לי והיא מעולה וקלה קוראים לה PIXresizer וזהו , חסל סדר הכהייה ועיוות גוונים בלתי רצוי. תשתמשי בלייטרום רק בכדי לבצע תיקונים קטנים כגון אבק,פיסקלים,עיניים אדומות.[/q] ושוב תודה. יש לי את התוכנה של נייקון שניתנה לי עם קניית המצלמה. האם הכוונה לתוכנה הזאת או שזה בנוסף :?:
0
Translate
Reply
Save
2009-07-20 02:03:09
חבר'ה הגזמתם זה לא המקום להתווכח- תפתחו עוד אשכול במקום אחר ! אריה לא היית חייב לעשות את זה כאן ועכשיו. ופלונקר עם כל הכבוד ויש הרבה שאנו רואים עין בעין אני ואת/ה, אין צורך להזמין תגובה כזאת מאריה באשכול של נעמי. [q]Naomi McLeod: [q]עירא חומרי: עירא, תודה. כל מילה בסלע. קבוצת הפיקניק ממש לא היתה לי בראש - היא היתה מאד רחוקה. משהו כמו 30-40 מ' לפחות. יותר היה לי בראש הפרח הזה עבורו הקרבתי את מכנסי הטובים כי הדשא היה רטוב ואני נמרחתי עליו:D לגבי האנמיות של הצבעים - יש לי בעיה שלא יודעת איך לפתור אותה. כשעובדת על האור בלייטרום אז הוא אף פעם לא מוצא חן בעיני. אני שומרת את התמונה על הדסקטופ ופותחת אותה עם מייקרוסופט פיקצ'ר מנג'ר ואז מתקנת את האור. הצרה היא שכשרוצה לשמור את התיקון המנג'ר הזה בוחר לו צבעים כראות עיניו. על מנת לשמור על הצבעים המקוריים שהיו לי אני מורידה ברווייה, עושה שמירה, ואז הוא צובע לי מחדש. לא יודעת איך לפתור את הבעיה שישמור בדיוק רק את מה שמתקנת :([/q] אני מכיר את הבעיה בלייט רום ולאחרונה מצאתי דרך להתגבר על זה. גם אצלי הרבה מהתמונות שצולמו ניראו פתאום מאד כהות עאפ"י שראיתי שאין סיבה טובה לכך. ואנשים העירו לי בתמונות,ובצדק,על השינויים בגוונים ... עניין היה מאד מתסכל עד אשר לפני שבועיים מצאתי מה אפשר לעשות. לכן מה שאני עושה כעת זה 1.תרגמי עם התוכנה של ניקון VIEWNX את קובץ ה RAW לJPEG 2.אח"כ עם ה Artweaver תעצבי מסגרות אם בא לך. 3. תרגמי את הקובץ לגודל הרצוי,אני משתמש בתוכנה שדלילה הציעה לי והיא מעולה וקלה קוראים לה PIXresizer וזהו , חסל סדר הכהייה ועיוות גוונים בלתי רצוי. תשתמשי בלייטרום רק בכדי לבצע תיקונים קטנים כגון אבק,פיסקלים,עיניים אדומות.
0
Translate
Reply
Save
2009-07-18 10:35:20
17 |plonker| : לא נמאס לך לחזור על עצמך כמו תקליט שבור? ולהגיד שכתבתי תגובה אוטומטית. אתה יודע כמה מחשבה וזמן השקעתי בלקחת את התגובה של עמרי קרן ולהפוך אותה למשהן אחר?... :D אז אם כל ה"חכמים" יוציאו לרגע קט את עצמם והאגו המנופח שלהם מהמשוואה ויפסיקו להתנשא אז אולי כל העניין יהיה יותר חיובי, בונה ואמיתי. אני חושב שמאחורי התמונה של נעמי יש ראייה צילומית מצויינת, אלא מה, יש צורך בהרבה שיפורים כדי להגיע לתוצאה טובה וזה לא כולל להכניס את הפיקניק לפוקוס כדי שאתם מצקצקי הלשון הצדקניים חברי קליקת האנטיקליקה תוכלו להגיד שזו תמונת גלוייה משעממת. אז במקום להיות עייצסגיברים תתחילו לחשוב עם הראש ולא עם החלק היושב שלכם. איפה א כשצריך אותה, אני בטוח שיש לה כמה דוגמאות טובות לתמונות שבהן הנושא אינו בפוקוס. ועכשיו יהיה לכם עוד משהו להשמיץ אותי. אריה, חבר בעדר הרובוקליקים, ההזויים, המשעממים והנהנים מהחיים.
0
Translate
Reply
Save
2009-07-18 07:42:35
[q]Naomi McLeod: טוב, אז למי ששאל מה הבעיה וגו' - אז שכבתי על הבטן, אתם יודעים בגילי ;) והצוואר נשבר כי רציתי לפקס ידנית ולא באוטופוקוס... וחוץ מזה שתתדיינו בשרשור הזה על התמונה ושמי שרוצה יחווה את דעתו לכאן או לכאן והעיקר שנלמד מטעויות ונמשיך לצלם. ריבן ראובן, המחצלת היתה רחוקה, לא יודעת מה הם הגישו לארוחת הפיקניק אבל בטוחה שזה בטח היה משהו עם חזירים ואני ממש לא אוכלת אותם ;) :) :D וברצינות - זה בסדר גמור אם היא משעממת אותך, אתה לא צריך לסתור את עצמך בהמשך כאילו ללטף אותי. זה לא כל כך עובד עלי הקטעים האלה :P אפשר היה לשים נקודה אחרי 'משעממת'.[/q] ממש לא ! התכוונתי לכל מילה .
0
Translate
Reply
Save
2009-07-18 04:04:04
[q]עירא חומרי: עירא, תודה. כל מילה בסלע. קבוצת הפיקניק ממש לא היתה לי בראש - היא היתה מאד רחוקה. משהו כמו 30-40 מ' לפחות. יותר היה לי בראש הפרח הזה עבורו הקרבתי את מכנסי הטובים כי הדשא היה רטוב ואני נמרחתי עליו:D כשאני נותנת כותרת היא לא לצופים בכלל - היא בשבילי כדי שאדע להבדיל בין תמונה לתמונה וסתם לפעמים להלצות הפרטיות שלי :D ;) אם לפעמים הכותרת מגיעה גם לצופים אז אחלה אבל בראש וראשונה היא עבורי ובשבילי. לגבי האנמיות של הצבעים - יש לי בעיה שלא יודעת איך לפתור אותה. כשעובדת על האור בלייטרום אז הוא אף פעם לא מוצא חן בעיני. אני שומרת את התמונה על הדסקטופ ופותחת אותה עם מייקרוסופט פיקצ'ר מנג'ר ואז מתקנת את האור. הצרה היא שכשרוצה לשמור את התיקון המנג'ר הזה בוחר לו צבעים כראות עיניו. על מנת לשמור על הצבעים המקוריים שהיו לי אני מורידה ברווייה, עושה שמירה, ואז הוא צובע לי מחדש. לא יודעת איך לפתור את הבעיה שישמור בדיוק רק את מה שמתקנת :(
0
Translate
Reply
Save
2009-07-18 03:54:48
נעמי,הרעיון מעולה,הביצוע פחות. את עניין האנמיות של הצבעים כבר הזכירו אז לא אוסיף. הבעיה היא שהפוקוס על הפיקניק אינו חד דיו. אני מניח שרצית להראות את הקבוצה מעט מטושטשת ולא הכי מטושטשת. אם לא היית אומרת שזה פיקניק לא הייתי יודע. עם אם היית עושה פוקוס על הקבוצה שיושבת ואוכלת ואז משנה אותו במקצת , הייתי מצליח לתפוס את הנושא והוא היה עובר בצורה נפלאה.
0
Translate
Reply
Save
2009-07-17 23:33:42
טוב, אז למי ששאל מה הבעיה וגו' - אז שכבתי על הבטן, אתם יודעים בגילי ;) והצוואר נשבר כי רציתי לפקס ידנית ולא באוטופוקוס... וחוץ מזה שתתדיינו בשרשור הזה על התמונה ושמי שרוצה יחווה את דעתו לכאן או לכאן והעיקר שנלמד מטעויות ונמשיך לצלם. ריבן ראובן, המחצלת היתה רחוקה, לא יודעת מה הם הגישו לארוחת הפיקניק אבל בטוחה שזה בטח היה משהו עם חזירים ואני ממש לא אוכלת אותם ;) :) :D וברצינות - זה בסדר גמור אם היא משעממת אותך, אתה לא צריך לסתור את עצמך בהמשך כאילו ללטף אותי. זה לא כל כך עובד עלי הקטעים האלה :P אפשר היה לשים נקודה אחרי 'משעממת'.
0
Translate
Reply
Save
2009-07-17 22:53:59
לדעתי הצבעים חסרי נוכחות ,הגיבעול שקרוב יותר לעדשה מיותר ומפריע,האופק הרחוק יותר לא מתחבר לי לצמחיה. לגבי הכותרת,אם כבר פיקניק,מחצלת עם כמה מטעמים בגובה הדשא יכולה הייתה להוסיף עניין [כלומר גם המחצלת וגם המטעמים],ככה אני לא רואה עניין בחיבור הכותרת לפריים. החלק העליון של הרקע מימין [ענפים של עץ] גם כן "תקועים" שם ללא סיבה מוצדקת,הייתי "מעלים" אותם בקלות בפוטושופ. התמונה לא מיוחדת,אולי אפילו משעממת ברמה כזו או אחרת,טכנית מידי,אבל בכל זאת קשה לומר שהיא ממש גרועה,אפשר בהחלט להנות ממנה,בכל אופן היא ראויה מאוד וטוב שהעלת אותה [למה לא בעצם]? שיהייה המשך לילה נעים שבת שלום ! 8)
0
Translate
Reply
Save
2009-07-17 22:37:01
[q]Arie Arielly: חזק מאד. הצבעים פסטליים, הפוקוס ממוקד על הגבעול שמאחור ומותיר את הפרח ברכות. יפה שזו תמונה מזווית נמוכה, אפשר היה להניח על הרצפה- לא בעיה לסגור, להניח ולצלם עם צמצם סגור על חשיפה ארוכה, היית מקבלת ערמת עשבים מול העדשה והפיקניק, אם בכלל היה נראה, היה יוצא מרוח כתוצאה מהחשיפה הארוכה. ויותר מזה- אני רואה את ההקשר לכותרת דווקא כשהפיקניק הוא חלק מהבוקה. אותי, וזו דעתי בלבד- התמונה מרתקת. הייתי שומר אותה, ללא ספק לוחץ ומפרסם. הערה קטנה, הייתי חותך מלמטה עד קרוב לפרח וקצת משמאל. שווה לאחר החיתוך גם לנסות גרסת שחור לבן. אה, כן, עדשת 85 ממ שלך מאוד מתאימה למשחקים מסוג זה מצמצם פתוח ועד בינוני כי איתה אפשר לדייק במיקוד סלקטיבי והבוקה שלה מהמם, נסי ותראי. ראייה צילומית מצויינת. שבת שלום.[/q]
0
Translate
Reply
Save
2009-07-17 22:32:47
[q]עמרי קרן: חלש מאד. הצבעים אפרוריים, הפוקוס ממוקד על הגבעול שמאחור ולא תופס את הפרח. אם זו תמונה מהרצפה- מה הבעיה לסגור, להניח ולצלם עם צמצם סגור על חשיפה ארוכה? ויותר מזה- אני לא רואה את הקשר לכותרת (אלא אם מדובר בבליל הנקודות מימין, ואם כן- ההערה למעלה תקפה גם לזה). אותי, וזו דעתי בלבד- התמונה משעממת. לא הייתי שומר אותה, ספק אם בכלל לוחץ.[/q] נעמי, אני גם חושב שהפעם התמונה די סתמית ולא מעניינת. אני לא רואה כאן שום דבר מיוחד. אני עוד אדבר עם אריה לגבי זה, יש לנו הבדלי גישה (במיקרה הזה)ב-180 מעלות שבת שלום. ;)
0
Translate
Reply
Save
2009-07-17 21:23:40
5 |Arie Arielly| : אתה בכלל יודע שזה פיקניק? באותה מידה אלה בתים... וכדי להיפטר מהעשבים הקרובים אפשר לפקס מעט רחוק יותר. 4 |Naomi McLeod| : חבל שמעטים חולקים את הגישה הנהדרת הזו.
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (760)