30
Description
Photo information
Comments 19
Views 1673
Uploaded on
2009-05-30 09:52:23
Category Artphoto Nude
No information.
EXIF
No EXIF
2009-06-29 23:52:53
לדעתי חוץ מסיפור אין פה כלום!! בניית קומפוזיציה מזעזעת (אם היא זונה אז לפחות שנראה התנהגות מתאימה בתמונה, לא סתם לתפוס בחורה ערומה מסתכלת למטה, איפה המתנה ללקוח? איפה משיכת לקוח??? וכו'), שימוש בפלש גרוע ביותר (שרוף), חיתוך אל הפנים!!! זה אתר צילום, לא אתר כתבות! צריך שיהיו שניהם!!! לדעתי גרוע ביותר!!! אז לכל הפרופסורים כאן שמחפשים סיפור בכל צילום גרוע ומתפאלים ממנו, תרגעו !!!
0
Translate
Reply
Save
2009-06-07 11:50:30
אני מקבל הרבה ממה שהעירו לטובתה של התמונה, או בעצם לטובת ההעלה שלה כאן. יחד עם זאת, הערום עצמו לא מספיק והייתי מציע לדרור ללמוד מה הוא צילום טוב. כי זה לא.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-31 20:53:28
תודה רבה לכולללללללםםםםם ! לאלה שאהבו ולאלה שלא. תודה על התגובות וההערות. אני מבין שהצילום שנוי במחלוקת ניתן לראות את זה בניקוד הצילום הזה קיבל את כל סוגי הדרוג האפשריים מאחד ועד חמש. אכן צילום לא פשוט ומבלבל.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-31 18:09:07
[q]דרור חצרוני: [q]שאול גדיש: כתבתי, לאחר מחשבה, מחקתי שיהיה חג שמח.[/q] פחדן ! ;)[/q] דרור היקר דווקא מחקתי משהו שכתבתי, על מה שכתבו לך. פשוט לא בא לי לריב עוד פעם, בשביל צילום, על מה שכותבים לפעמים בלי מחשבה. אני מאמין שהצילום כן צריך להיות כאן ועדיף על הרבה צילומי עירום מלוקקים שיש באתר הזה. שיהיה המשך שבוע טוב שאולי
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 23:45:50
[q]Hezi: [q]דרור חצרוני: [q]כפיר דדון: אין פה כלום תחפש מקום יותר נורמלי,אם כבר היא רוצה להצטלם בעירום האוירה מסביב לא נראת טוב חסר מקומות[/q] תסתובב שם בלילות ותגיד לי שוב שאין שם כלום ! והאוירה מסביב היא סביבת העבודה הטבעית של המון בנות, גם אם היא לא נראית טוב כהגדרתך. עירום הוא לא תמיד יפה וארוטי. לפעמים הוא בוטה ומכוער. חבל שהראש לא מספיק פתוח לקבל גם את החריג והשונה.[/q] היי כפיר, האם הפכת לשומר מוסר וטוהר הפיקסלים, לפי ראייתך זו 65% מהצילומים פה היית צריך למחוק ולא ראיתי מצידך כל התרעמות והתלהמות כנגד צילומי בובות הפלסטיק שבכאן, בלי שמות, אם אתה חושב שזה יותר נקי ,אז אתה טועה בגדול. הסיפור שדרור מעלה הינו סיפור של מציאות קשה וכואבת, אז מה עקץ אותך? מעדיף את הצילום בשחור לבן,יותר מתאים למציאות הזו.[/q] מסכימה איתך חזי :!:
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 23:30:10
[q]דרור חצרוני: [q]כפיר דדון: אין פה כלום תחפש מקום יותר נורמלי,אם כבר היא רוצה להצטלם בעירום האוירה מסביב לא נראת טוב חסר מקומות[/q] תסתובב שם בלילות ותגיד לי שוב שאין שם כלום ! והאוירה מסביב היא סביבת העבודה הטבעית של המון בנות, גם אם היא לא נראית טוב כהגדרתך. עירום הוא לא תמיד יפה וארוטי. לפעמים הוא בוטה ומכוער. חבל שהראש לא מספיק פתוח לקבל גם את החריג והשונה.[/q] היי כפיר, האם הפכת לשומר מוסר וטוהר הפיקסלים, לפי ראייתך זו 65% מהצילומים פה היית צריך למחוק ולא ראיתי מצידך כל התרעמות והתלהמות כנגד צילומי בובות הפלסטיק שבכאן, בלי שמות, אם אתה חושב שזה יותר נקי ,אז אתה טועה בגדול. הסיפור שדרור מעלה הינו סיפור של מציאות קשה וכואבת, אז מה עקץ אותך? מעדיף את הצילום בשחור לבן,יותר מתאים למציאות הזו.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 22:42:20
אני חושב לחתוך את האוטו הפריים אולי היה ניראה אחרת אבל פעם הבא .אני בטוח שהיה לך רעיון טוב לפריים.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 20:25:02
<!--CROP(103,12,0,0)-->חיתוך כזה פה נראה לי טוב יותר.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 20:23:49
חברה אני חייבת להגיב ... הסתכלתי על כל התגובות פה ודבר אחד לא הבנתי. אני רוצה להתחיל כפיר ממך,לא בטוחה שתחזור לראות את התגובות פה כי בדרך כלל אתה לא עושה את זה. [q]כפיר דדון: אין פה כלום תחפש מקום יותר נורמלי,אם כבר היא רוצה להצטלם בעירום האוירה מסביב לא נראת טוב חסר מקומות[/q] תגובות שלך חסרות ביקורת! אני לא בא לפגוע בך אישית... אבל חייבת לטובת הצלמים להגיב,כי בצורה שאתה מגיב ואתה עדיין לא ברמה של צלם ממש... אתה פשוט יכול לגרום לצלמים לאבד חשק להמשיך וללמוד. אתה אף פעם לא מסתכל על הסיפור שבצילום! לרוב אתה מצטט! ניקח את התגובה שלך פה. לי אישית כביקורת ,היא לא אומרת דבר חוץ מ " לא אהבתי את הסביבה ולא את הגוף של בחורה" ראשון, בחוץ לילה איזה סביבה אתה רוצה לראות? שנית, אנחנו לא באתר היופי שכל דוגמנית חייבת להיות יפה ומושלמת! [q]eitan vaxman: וואו נפלתי, לא ממש הבנתי, בלי לפגוע, במבט שני שלך, אתה חושב שלתמונה הזו יש מקום כאן ? רע[/q] שוב בלי לפגוע לפי דעתי לתמונה הזאת יש מקום כאן כי... ,יש פה סיפור שזה בשבילי קודם לכל. אז הסיפור שאני רואה לדוגמה וזה כמובן נתון לכל אחד בנפרד... אני רואה בחורה שאולי עובדת בזנות? אולי זאת הסביבה הטבעית של חיי יום יום שלה? אולי זאת המציאות שלה והמציאות שבה אנחנו חיים. אני רואה שהיא סובבה את הראש לצד כי מנסה להסתיר את הפנים ,שזה אומר שהיא די מתביישת אולי בעבודה שלה? סתם אני והדמיון שלי,אני אוהבת פה את הטבעיות בלי פוזות . מציאות מכירים? הביצוע ובניית פריים יכולים להיות טובים יותר,בקשר לתאורה גם יכול להיות טוב יותר,אבל ... כפריים של חיי יום יום, זה אולי מה שקורה ... אז כל הכבוד דרור על רעיון ועל אומץ!!! להכניס את התמונה ועל אומץ להגן על עבודה שלך. צלם אמיתי שרוצה ללמוד, יעלה כל עבודה שלא תהיה וילמד לקבל ביקורת אבל מדגישה ביקורת לא ירידות שיש כאן. >:( דרור חוזרת לתמונה משאני מרגישה כבר כתבתי,יש מקום לשיפור תנסה זוויות צילום אחרות גם,תנסה לשחק עם תאורה ,אני מבינה שהכל צולם בחוץ אז אולי פנס גדול יכול לעזור פה,תנסה שהיא תזרום יותר עם המצלמה. דוגמנית נהדרת וסיפור מציאותי ביותר.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 17:42:33
תודה לניסים ורן שהצלחתם להבין את המסר.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 17:40:47
[q]כפיר דדון: אין פה כלום תחפש מקום יותר נורמלי,אם כבר היא רוצה להצטלם בעירום האוירה מסביב לא נראת טוב חסר מקומות[/q] תסתובב שם בלילות ותגיד לי שוב שאין שם כלום ! והאוירה מסביב היא סביבת העבודה הטבעית של המון בנות, גם אם היא לא נראית טוב כהגדרתך. עירום הוא לא תמיד יפה וארוטי. לפעמים הוא בוטה ומכוער. חבל שהראש לא מספיק פתוח לקבל גם את החריג והשונה.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-30 17:33:45
[q]שאול גדיש: כתבתי, לאחר מחשבה, מחקתי שיהיה חג שמח.[/q] פחדן ! ;)
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1673)