158
Description
ברגע אמיתי,,חנה,,כשאחיה מצלם,,פוזות לא עלי,,חנה:):)
Photo information
Comments 40
Views 1231
Uploaded on
2009-05-14 13:44:05
Category Portrait
No information.
EXIF
No EXIF
2009-07-27 04:49:16
אני מקוה שמסרת לה את אהבתנו. משפחה של מוכשרים (ועמוקים!)
0
Translate
Reply
Save
2009-05-16 01:12:56
תמונה מקסימה לשחקנית מקסימה ומוכשרת
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 17:35:22
אלבז דייק בדיוק איך שהרגשתי גם- אהבה והערצה ללא כל תנאי. (:
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 14:02:29
[q]גלעד בובי: מאיר, אין ספק שהפכת לאישיות שהצליחה לכבוש, גם אותי במשך הזמן והפכת להיות חבר באתר שתמיד נעים וכדאי לשמוע (לדעתי) מה יש לו לומר ולו רק בזכות הידע הרב ואותו ניסוח ססגוני, ישיר ונוקב שמלווה לא פעם בחן והומור. הבעיה מתחילה שחלק מהחברים לא מצליחים לעשות הפרדה בין מה שהם מרגישים/חושבים עליך לבין הצילומים שאתה מציג. בנוסף, מעולם לא אמרתי שאתה מקבל בתמורה ליחס שהענקת, למען האמת זהו הדבר האחרון שאפשר לומר עליך. *קראתי את דבריי בשנית ובשלישית, אני איתן בדעתי.[/q] אני שמח - באמת - שלפחות הדיון הזה מתנהל בצורה תרבותית... גלעד - אני חוזר אולי שוב(?) - אין אפשרות להתנתק לחלוטין. אני אגב בדיעה שהיה מקום לשקול להעלות תמונות ללא ציון שם היוצר - לפחות ליום-יומיים. הייתי היום בתערוכת צילום על תל אביב. יכול להיות שלו הייתי לונדוני - הייתי שופט אחרת את התמונות. לא יודע. לא מדובר כאן באבסטרקט - למרות שגם שם ההתייחסויות מאד מהדהדות עם היוצר. הקלישאה הנפוצה - "גם הבן שלי בגן יכול לצייר כמו רפי לביא" - אגב - כל העניין כמובן שהאבא של הילד המוכשר מזמן כבר לא יכול לחשוב ולצייר כמו הבן שלו - כמו שרפי לביא צייר (ואני אגב לא מהסוגדים לו- רק מקנא בילדותיות המבורכת שלו) אגב - אני מאד שמח שכן העלית את דעתך זו - אחרת לא יהיה דיון והחלפת דיעות לו כולם היו דומים - לא היו מלחמות, לא היו צלמי מלחמות, אולי לא היה צילום בכלל - ומה היינו עושים X):?: X) :?: שבת שלום, ואל תשכח להטעין את הסוללות.... :roll:
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 12:03:38
[q]גלעד בובי: מאיר, אין ספק שהפכת לאישיות שהצליחה לכבוש, גם אותי במשך הזמן והפכת להיות חבר באתר שתמיד נעים וכדאי לשמוע (לדעתי) מה יש לו לומר ולו רק בזכות הידע הרב ואותו ניסוח ססגוני, ישיר ונוקב שמלווה לא פעם בחן והומור. הבעיה מתחילה שחלק מהחברים לא מצליחים לעשות הפרדה בין מה שהם מרגישים/חושבים עליך לבין הצילומים שאתה מציג. בנוסף, מעולם לא אמרתי שאתה מקבל בתמורה ליחס שהענקת, למען האמת זהו הדבר האחרון שאפשר לומר עליך. *קראתי את דבריי בשנית ובשלישית, אני איתן בדעתי.[/q] אהבתי את החידוד,,ברובם כן עושים את ההפרדה,,ויש שלא מצליחים לעשות את ההפרדה,,וזה אנושי,,וגם אני חוטא בזה לפעמים,,אני מודה:),,חברים אינטיליגנטים עם יושרה אישית,,כותבים את דעתם לרוב,,מעולם לא טרפתי,,אני חושב שאני הורדתי הרבה תמונות שלי מהאתר כשראיתי בסה"כ שהם צדקו,,אין לי בעיה למחוק תמונות לא מוצלחות,,לא רואה בזה פחיתות כבוד,,ותודה לך באמת על הכנות:) נ.ב: אחד החברים שלי הטובים בחיים,,הוא איתן נעמן,,ואני רואה שגם אתה איתן{בדעתך אומנם:),,אבל איתן ממש,,אז לך תדע מה ילד יום:),,שבת שלום,,,
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 11:49:50
מאיר, אין ספק שהפכת לאישיות שהצליחה לכבוש, גם אותי במשך הזמן והפכת להיות חבר באתר שתמיד נעים וכדאי לשמוע (לדעתי) מה יש לו לומר ולו רק בזכות הידע הרב ואותו ניסוח ססגוני, ישיר ונוקב שמלווה לא פעם בחן והומור. הבעיה מתחילה שחלק מהחברים לא מצליחים לעשות הפרדה בין מה שהם מרגישים/חושבים עליך לבין הצילומים שאתה מציג. בנוסף, מעולם לא אמרתי שאתה מקבל בתמורה ליחס שהענקת, למען האמת זהו הדבר האחרון שאפשר לומר עליך. *קראתי את דבריי בשנית ובשלישית, אני איתן בדעתי.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 09:56:47
36 |גלעד בובי| : 39 |גלעד בובי| : אני בהחלט מקבל את הביקורת שלך לגבי איכות הצילום,,ככה אתה רואה את הדברים ויש משהו מבחינתך על איכות הצילום,,עיניין של מה אתה באמת נושא איתך,,ואם אתה לא נושא את אותו מטען שעליו דיבר עידו,,אז אתה צודק בהחלט מבחינתך,,רק אל תגיד עלי שמהללים צילומים שלי בגלל הפחד ממני,,זה כבר לא הוגן,,אתה יכול להגיד הכל ואקבל ממש,,רק את הטענה הזו אל תגיד עלי,,קרא את הביקורות שלי בבקשה,,למי אני מלקק,,למי אני עושה הנחות,,אני הכי בוטא וחסר טאקט בביקורות שלי,,והכי אוהב כשצריך לעניות דעתי,,אתה נשמע מאד אינטיליגנט וישיר,,תקרא שוב מה שכתבת,,תהיה הגון עם עצמך,,קטלו אותי על ימין על שמאל,,על מי איימתי,,במי נקמתי,,אני האיש הכי חסום כאן באתר,,שבת שלום לך גלעד,,ותודה על ההתייחסות בכל אופן:)
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 09:27:20
38 |ido grumer| : באמת שאני מנסה להבין ומקבל את ההסבר שלך, חלקית. אבל עם כל זאת ועדיין, משהו בהתנהלות הדברים, במיוחד כשזה מגיע לאנשים מסויימים הוא לא תקין. תראה עידו, כבר הבנתי שהאתר הוא לא מקום לנהל דיון רציני על צילום, אלא הוא יותר מקום מפגש של החבר'ה, בו עושים תחרות למי יש יותר גדול והאשם בכך אינו רק במערכת האתר, אלא בעיקר של החברים המאכלסים אותו. זה לא אומר שזה בסדר ועל אחת כמה וכמה לא אומר שאני צריך לשבת יפה בשקט ולקבל את זה. אני לבטח לא צלם גדול (אם למישהו היה ספק:)), הרבה פחות מכך למען האמת, אבל כשאני רואה עבודה מכל סוג שהוא וניתנת לי האפשרות להביע את דעתי, לא מעניין אותי מי המבצע, ההתייחסות היא קודם כל ולפני הכל לגוף העבודה, אני לא עושה הנחות לאף אחד בדיוק באותה המידה שאיני מצפה לקבלן, זה לא אומר שאני אכבד את בעליה פחות כאדם או כיוצר. המשך יום טוב, גלעד.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 07:25:57
[q]גלעד בובי: עוד צילום שטוח ומשעמם שמנסה בכח להישען על טקסט לא מוצלח במיוחד ועוד פעם אותו קהל עיוור, כהה חושים שלא מסוגל למתוח ביקורת על אדון מאיר אזולאי שמה יעלב ויפסיק לשעשע אותו בסיפורים ומעשיות. אז כן, היא בהחלט מקסימה וההבעה שלה מלאת חן, חוץ מזה הצילום הזה הוא פשלה נוראית ומזלזלת. אם צלם מתחיל או פחות רועש היה מציג דבר כזה, הוא היה נקטל באכזריות ולא היה מעניין אתכם אם זו אשתו, אחותו או אימו, קצת יושרה אנשים.[/q] גלעד - אני מבין מהיכן ההרגשה הזו. האמת - לעתים אני חושב כך לגבי תמונות מסוימות. לו אני צעיר מאד, כנראה הייתי כותב ברוח זו. מה לעשות - אנו - לפחות אני - סוחבים עימנו מטען אישי, רגשי, תרבותי, ומה לא. המצולמת דמות מוכרת הצרובה בזיכרון באופנים מגוונים - ואין מנוס מחיבורים תודעתיים. לרוב אני משתדל להתעלם מכותרות ותגובות - את הכתוב בצד לרוב אני מפספס בכלל. בתחילה חשבתי - "אוי - זה בדיוק כמו חנה אזולאי..." ואז מיד התחברו לי שני שמות המשפחה... גם אם אתה היית מצלם אותה כך - הייתי מגיב בחום ;) היה צריך להיות מנגנון של מחיקת זיכרון זמנית כדי להתרשם בצורה נקייה - אבל חלק מה"שיפוט" - הוא אותו מטען אישי שלנו. אנחנו במילכוד - ולא רק כאן - בחיים בכלל. וכך זה בכל התחומים. אני מקווה שהצלחתי - לא לשכנע - רק להסביר כוונתי.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 06:31:00
:roll:
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 05:38:20
עוד צילום שטוח ומשעמם שמנסה בכח להישען על טקסט לא מוצלח במיוחד ועוד פעם אותו קהל עיוור, כהה חושים שלא מסוגל למתוח ביקורת על אדון מאיר אזולאי שמה יעלב ויפסיק לשעשע אותו בסיפורים ומעשיות. אז כן, היא בהחלט מקסימה וההבעה שלה מלאת חן, חוץ מזה הצילום הזה הוא פשלה נוראית ומזלזלת. אם צלם מתחיל או פחות רועש היה מציג דבר כזה, הוא היה נקטל באכזריות ולא היה מעניין אתכם אם זו אשתו, אחותו או אימו, קצת יושרה אנשים.
0
Translate
Reply
Save
2009-05-15 02:46:47
מבט של אחות אוהבת...וואלה לא ידעתי שאתם אחים...קטע מגניב...האח של אורנה אזולאי ..הכשרון בתורשה:-)
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1231)