113
Description
ממתינים לשריפת גופה על גדת הגאנגס בווראנאסי. אקווין-79.4
Photo information
Comments 27
Views 706
Uploaded on
2009-04-23 06:19:34
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
Camera
Nikon D300
Nikon D300
Lens
Sigma 18-200mm F/3.5-6.3 DC
Sigma 18-200mm F/3.5-6.3 DC
2009-04-25 06:41:53
[q]אלי אליאס eliaseli: התגובות בשירשור זה מראות תמונת מצב עגומה למדי. לרוב אני חש שממש חבל לבזבז אנרגיות ולכתוב תגובה אמיתית וחפה מכל חנפנות בלתי מועילה. מאיר אזולאי כתב דברים אולי בלתי נעימים, אך נכונים. קרא את הדברים ללא כעס, ללא תחושת עלבון. וראה מה הוא אומר לך. במקום להעלב,ולהכניס מגיב כזה לרשימה שחורה.. הייתי מכניס לרשימה שחורה את החנפנים. מה תלמד מהם? הנה למשל תגובתה של הגברת חיימובסקי. לטעמה הצילומים אמנותיים וברמה גבוהה, וגם אין לה שום בעיה רגשית,אנושית,תרבותית, לכבד אנשים שלא נוח להם להיות מצולמים ברגעים מסויימים. מה תלמד מתגובה כזו? שהצילומים שלך טכנית מעולים, בעלי תוכן מרשים, ואפילו אומנותיים. וזה שהמצולמים לא כל כך נהנים מנוכחותך, לא דבר שצריך למנוע ממך לכבד ופשוט לא לצלם. ולגבי מאיר אזולאי היא מודיע לך ולכל משתתפי הפורום את דעתה עליו. כל בר דעת יסיק מכך שהיא לא "מתה עליו" ועל כנותו. אז למה לתקוע את זה? כדי לחזק את תגובתה שלה להחליש את דעתו של האזולאי ולמעשה הקוראת לך ולכל הצלמים החובבים להשאר צלמים בינוניים ומטה? עברתי על כל התמונות שלך מהודו. ולמען האמת אני מזדהה עם תחושותיו של מאיר. כנס לפייסבוק, תרשום בחיפוש " תמונות מהודו " ותגלה עשרות או מאות אלפי תמונות של טיילים וטיילות שאין להם מושג בצילום, שצילמו שם עם מצלמות פשוטות, ותראה תמונות איכותיות יותר טכנית משלך.. ותכנים.. דומים לשלך. אין בתמונותיך שום זוית אישית. פשוט תעדת כמו כל תייר רגיל את המקומות בהם שהית. "השיפורים " בפוטושופ הפכו את התמונות לבלתי נעימות לעין לצפיה. עודף רוויה עודף קונטראסט וכד'. אלו לא תמונות שצלם חובב רציני יכול להתפאר בהן. צלם חובב רציני ינסה להבין מה אמר האזולאי. ינסה לחשוב אולי באמת היה ראוי שאוריד את המצלמה ואכבד את האנשים שמשדרים לי במבט מבוייש.. לך .. אל תצלם. צלם חובב רציני היה חושב איך להביא פריים אחר,שונה,מיוחד ממקום כה מתוייר, ומצולם בלי סוף. ולא נח על זרי דפנה מטופשים של חבורת הקופי פייסט נקד לי ואנקד לך . עצוב.[/q] ........ראשית,מודה לך על שמצאת לנכון להגיב לנושא בתגובה מנומקת היטב.שנית,אינני רואה פסול בלהיות תייר ולתעד את החוויות האישיות שלי.באשר לרמה?אמרת את אשר אמרת,על זה אינני בא להתווכח,כי הרמה כמו היופי הוא בעיני המתבונן.מאוד לא נכון מצידי לבוא ולשפוט את הדברים של מאיר אזולאי מזווית של "ראה את האיש שמדבר ולא את דבריו.."אך לגבי התגובה שלו האחרונה,הסגנון שלו היה כל כך "ארצי""פריחי",מעליב,מזלזל,שהוא במו ידיו חיסל את האפשרות המינימאלית להתייחס אליו בהבנה ולנסות לחשוב אולי..אולי יש משהו בדבריו.האתר הזה אמור להסב לי עניין,כיף,למידה,חברת בעלי עניין,אךאינני יכול להרשות לעצמי לקבל עלבונות.הטון עושה את המוזיקה.הטון צורם לאורך כל הקריירה של המומחה הנ"ל.ניכנסתי במקרה לשנת 2007 אצל המומחה הנ"ל....שוב ויכוחים,עלבונות,גסות רוח וחוזר חלילה .אם אנשים כאלה מי ירצה לדור?אני בוודאי לא.שבת שלום :!: ....כמעט שכחתי,באשר אלי..אם אני צלם רציני או לא..בעיני אני בסדר גמור,זוית אישית?נדמה לי שבהרבה צילומים יש ייחוד וזווית אישית,לאו דווקא מהודו..זה כבר עניין סובייקטיבי על מה אתה חושב או אני על דא ועל הא.אסיים בבעיקר."המוחל על כבודו-כבודו מחול",זה שם המשחק.אזולאי לדעתי נקט בדיוק בדבר הכי שנוא עלי-זלזול בזולת.
0
Translate
Reply
Save
2009-04-24 22:49:02
התגובות בשירשור זה מראות תמונת מצב עגומה למדי. לרוב אני חש שממש חבל לבזבז אנרגיות ולכתוב תגובה אמיתית וחפה מכל חנפנות בלתי מועילה. מאיר אזולאי כתב דברים אולי בלתי נעימים, אך נכונים. קרא את הדברים ללא כעס, ללא תחושת עלבון. וראה מה הוא אומר לך. במקום להעלב,ולהכניס מגיב כזה לרשימה שחורה.. הייתי מכניס לרשימה שחורה את החנפנים. מה תלמד מהם? הנה למשל תגובתה של הגברת חיימובסקי. לטעמה הצילומים אמנותיים וברמה גבוהה, וגם אין לה שום בעיה רגשית,אנושית,תרבותית, לכבד אנשים שלא נוח להם להיות מצולמים ברגעים מסויימים. מה תלמד מתגובה כזו? שהצילומים שלך טכנית מעולים, בעלי תוכן מרשים, ואפילו אומנותיים. וזה שהמצולמים לא כל כך נהנים מנוכחותך, לא דבר שצריך למנוע ממך לכבד ופשוט לא לצלם. ולגבי מאיר אזולאי היא מודיע לך ולכל משתתפי הפורום את דעתה עליו. כל בר דעת יסיק מכך שהיא לא "מתה עליו" ועל כנותו. אז למה לתקוע את זה? כדי לחזק את תגובתה שלה להחליש את דעתו של האזולאי ולמעשה הקוראת לך ולכל הצלמים החובבים להשאר צלמים בינוניים ומטה? עברתי על כל התמונות שלך מהודו. ולמען האמת אני מזדהה עם תחושותיו של מאיר. כנס לפייסבוק, תרשום בחיפוש " תמונות מהודו " ותגלה עשרות או מאות אלפי תמונות של טיילים וטיילות שאין להם מושג בצילום, שצילמו שם עם מצלמות פשוטות, ותראה תמונות איכותיות יותר טכנית משלך.. ותכנים.. דומים לשלך. אין בתמונותיך שום זוית אישית. פשוט תעדת כמו כל תייר רגיל את המקומות בהם שהית. "השיפורים " בפוטושופ הפכו את התמונות לבלתי נעימות לעין לצפיה. עודף רוויה עודף קונטראסט וכד'. אלו לא תמונות שצלם חובב רציני יכול להתפאר בהן. צלם חובב רציני ינסה להבין מה אמר האזולאי. ינסה לחשוב אולי באמת היה ראוי שאוריד את המצלמה ואכבד את האנשים שמשדרים לי במבט מבוייש.. לך .. אל תצלם. צלם חובב רציני היה חושב איך להביא פריים אחר,שונה,מיוחד ממקום כה מתוייר, ומצולם בלי סוף. ולא נח על זרי דפנה מטופשים של חבורת הקופי פייסט נקד לי ואנקד לך . עצוב.
0
Translate
Reply
Save
2009-04-24 00:06:11
תיעוד מעניין, קשה לצפיה, ואני מניחה שגם שם כבר התרגלו שזרים מצלמים אותם... רוב תמונותיך מהודו מתעדות נהדר את הטיול שלך וחלקן בהחלט אומנותיות ברמה גבוהה לדעתי. לגבי אזולאי.... אני מניחה שדעתי ידועה לך...
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 23:44:21
[q]Zidon: אני לא ממש מת על הודו. למעשה, מעולם לא הייתי דלוק על הודו. אבל בהחלט מבין את אלו שמתלהבים מן המראות שראו בהודו. ואתה, ג'ורג', הבאת כאן סדרה מורכבת ומאלפת, עשויה היטב. תעוד מצויין, עשוי כהלכה. לא לכל תמונות הסדרה הגבתי, כי הודו זו לא כוס התה שלי. לכן אני מביע כאן את הערכתי העמוקה לסדרה מעניינת, איכותית, וראויה לכל שבח על המאמץ שהושקע בה. אני מחזק את ידיך, ג'ורג', שתמשיך להציג כאן את עבודותיך המרשימות עוד שנים רבות. עלה והצלח. :!:[/q] צחי.....מודה לך מקרב לב.זאת גם דרך לומר את הדברים על עבודתו של הזולת,גם אם הנושא איננו כוס התה שלו.ליל מנוחה :!:
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 23:37:41
אני לא ממש מת על הודו. למעשה, מעולם לא הייתי דלוק על הודו. אבל בהחלט מבין את אלו שמתלהבים מן המראות שראו בהודו. ואתה, ג'ורג', הבאת כאן סדרה מורכבת ומאלפת, עשויה היטב. תעוד מצויין, עשוי כהלכה. לא לכל תמונות הסדרה הגבתי, כי הודו זו לא כוס התה שלי. לכן אני מביע כאן את הערכתי העמוקה לסדרה מעניינת, איכותית, וראויה לכל שבח על המאמץ שהושקע בה. אני מחזק את ידיך, ג'ורג', שתמשיך להציג כאן את עבודותיך המרשימות עוד שנים רבות. עלה והצלח. :!:
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:52:29
[q]אלון ת.: יפה ומזעזע... קימפוז טוב וצבעוניות נהדרת כרגיל.[/q] בניגוד למר אזולאי אני ממש לא מעודד שאתה בסוף הסידרה,אני מקווה שתמשיך להעלות עוד המון תמונות נהדרות יפות ומשובחות כפי שהיה עד עכשיו, ושהסידרה לא תסתיים.. כל הכבוד! אמיר
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:49:14
[q]ניב אשל: תעוד יפה מאד.[/q]
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:42:21
בשל הזלזול המופגן מצד מאיר אזולאי בעבודתי או בעבודתם של אחרים,ובשל הרמה והסגנון ה"פריחי" שלו,שאני אגב אינני חייב לסבול,בצער רב שמתי אותו ברשימה שחורה. :cry:
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:30:51
[q]אלונה ארנון: [q]מאיר אזולאי: "לצערי הרב אני נוטה לא לקבל את ההערות הפעם,מן הסיבה הפשוטה שאני נימצא כעת לקראת סוף הסדרה הארוכה שלי על הודו",,אלו מילותוי של ג'ורג לתגובות של החברים,,ואני יצאתי מעודד,,סוף סוף ג'ורג' לקראת הסוף של הסדרה,,לצערי ג'ורג, לא נתת שום דבר חדש וגם האיכויות,,האור,,הקומפוזציות,,לא היו בשמיים,,שמח גם שלא נשארת שם מעל חודש,,אחרת הייתי אני עוזב כאן לנח קצת מהודו,,מבחינתי בכל אופן מר ארנון,,אני הבנתי טוב מאד את הסדרה ואת מה שניסית להעביר "אני גם הייתי בהודו,,תראו",,,אז ראינו,,יאאלה די,,לך לנח,,וטפ אחד קטן מתי תדע שהגזמת עם ההפגזה ,,זה לפי התגובות של חבריך ,,שכבר אין להם יותר מילים,,הנה דוגמא קטנה מסמי קרן ידידך[q]sammy keren: קשה לכתוב על צילום כזה נהדר. בגלל הסיטואציה....אז צילום טוב מאוד[/q][/q] מה הקטע של תגובה כזאת? ממישהו שנחשב מומחה צילום (אלוהים יודע מה זה אבל שיהיה) בתור אחד שכזה אמור להעיר הערות ענייניות ובעיקר מלמדות כי לשם זה בעצם אנו מתכנסים כאן, לצלם, ליהנות, ללמוד ולהתפתח. התגובה שמעליי של "מומחה הצילום" לא מלמדת, לפחות לא צילום, לא בונה ונראה כאילו הכותב נהנה להוציא כמה אגרסיות רק בשביל להוציא. אז שיהיה.[/q] דלילה...חברי ההנהלה וכל השפויים..!להוריד את המטרד הזה כמה שיותר מהר..כולל הכוכב! :cry:
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:12:19
[q]מאיר אזולאי: "לצערי הרב אני נוטה לא לקבל את ההערות הפעם,מן הסיבה הפשוטה שאני נימצא כעת לקראת סוף הסדרה הארוכה שלי על הודו",,אלו מילותוי של ג'ורג לתגובות של החברים,,ואני יצאתי מעודד,,סוף סוף ג'ורג' לקראת הסוף של הסדרה,,לצערי ג'ורג, לא נתת שום דבר חדש וגם האיכויות,,האור,,הקומפוזציות,,לא היו בשמיים,,שמח גם שלא נשארת שם מעל חודש,,אחרת הייתי אני עוזב כאן לנח קצת מהודו,,מבחינתי בכל אופן מר ארנון,,אני הבנתי טוב מאד את הסדרה ואת מה שניסית להעביר "אני גם הייתי בהודו,,תראו",,,אז ראינו,,יאאלה די,,לך לנח,,וטפ אחד קטן מתי תדע שהגזמת עם ההפגזה ,,זה לפי התגובות של חבריך ,,שכבר אין להם יותר מילים,,הנה דוגמא קטנה מסמי קרן ידידך[q]sammy keren: קשה לכתוב על צילום כזה נהדר. בגלל הסיטואציה....אז צילום טוב מאוד[/q][/q] מה הקטע של תגובה כזאת? ממישהו שנחשב מומחה צילום (אלוהים יודע מה זה אבל שיהיה) בתור אחד שכזה אמור להעיר הערות ענייניות ובעיקר מלמדות כי לשם זה בעצם אנו מתכנסים כאן, לצלם, ליהנות, ללמוד ולהתפתח. התגובה שמעליי של "מומחה הצילום" לא מלמדת, לפחות לא צילום, לא בונה ונראה כאילו הכותב נהנה להוציא כמה אגרסיות רק בשביל להוציא. אז שיהיה.
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 22:11:08
[q]מאיר אזולאי: "לצערי הרב אני נוטה לא לקבל את ההערות הפעם,מן הסיבה הפשוטה שאני נימצא כעת לקראת סוף הסדרה הארוכה שלי על הודו",,אלו מילותוי של ג'ורג לתגובות של החברים,,ואני יצאתי מעודד,,סוף סוף ג'ורג' לקראת הסוף של הסדרה,,לצערי ג'ורג, לא נתת שום דבר חדש וגם האיכויות,,האור,,הקומפוזציות,,לא היו בשמיים,,שמח גם שלא נשארת שם מעל חודש,,אחרת הייתי אני עוזב כאן לנח קצת מהודו,,מבחינתי בכל אופן מר ארנון,,אני הבנתי טוב מאד את הסדרה ואת מה שניסית להעביר "אני גם הייתי בהודו,,תראו",,,אז ראינו,,יאאלה די,,לך לנח,,וטפ אחד קטן מתי תדע שהגזמת עם ההפגזה ,,זה לפי התגובות של חבריך ,,שכבר אין להם יותר מילים,,הנה דוגמא קטנה מסמי קרן ידידך מה הקטע של תגובה כזאת? ממישהו שנחשב מומחה צילום (אלוהים יודע מה זה אבל שיהיה) בתור אחד שכזה אמור להעיר הערות ענייניות ובעיקר מלמדות כי לשם זה בעצם אנו מתכנסים כאן, לצלם, ליהנות, ללמוד ולהתפתח. התגובה שמעליי של "מומחה הצילום" לא מלמדת, לפחות לא צילום, לא בונה ונראה כאילו הכותב נהנה להוציא כמה אגרסיות רק בשביל להוציא. אז שיהיה.
0
Translate
Reply
Save
2009-04-23 21:48:05
תפיסה מצויינת איך הם לא התנגדו? רואים כאן את האנשים באותו הטקס ולכל אחד שפת גוף שונה .
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (706)