64
Description
צולם בהודו העיניים האלה תפסו אותי מיד אין לי מילים לתאר את התחושה שעיניים שלו מעבירות בי ולכן התמונה ללא כותרת
Photo information
Comments 17
Views 964
Uploaded on
2008-06-11 21:45:14
Category Portrait
No information.
EXIF
No EXIF
2008-06-22 18:27:00
טוב, אז הנה ה"ככה" שלי: לא פלא שהעיניים תפסו אותך מייד. יש בהם תום ילדותי, סקרנות ופליאה. (בטח נבהל מגבר עם שיער ארוך :D ) ולגבי ה"דיון" שהתפתח מהתגובה שלך לתגובות שקיבלת או לא - זה לא פיר מצידך. ראשית, אנשים לא "עובדים" עבורך ולא כולם מחוברים בו זמנית לאתר הנפלא הזה (למרות מגרעותיו כפי שאחרים תופסים אותו). שנית, רבים החברים באתר שהם די מתחילים (כמוני, למשל) ולא יודעים לתת ביקורת מקצועית ועניינית, לא יודעים לשים את האצבע על ה"מה כן ומה לא" שתפס אותם בצילום. אולי כן בקטע האמנותי של מה נכון או לא נכון למתבונן עצמו, אבל בפירוש לא בקטע הטכני האם כאן צריכה להיות יותר חשיפה וכיו"ב. לכן לפחות בתגובות לתמונותי אני שמחה לקבל בצד הביקורת גם את המחמאה של "צילום יפה". משום שאם מישהו טרח כבר לפתוח את התמונה וגם לרשום שתי מילים מצידו זה אחלה, כי אלה לפחות כתבו לעומת עשרות שפותחים את התמונות ולא טורחים לרשום אפילו את שתי המילים האלה. ושיהיה לך שבוע טוב.
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 14:09:51
ברוך הבא למועדון "האסימון שנפל" עזוב אותך מ20 תגובות ויותר של 2-3 מילים כשחצי מהם ציטוטים של קודמים שכתבו ב2 מילים ואז גם תפסיק לקוות ולקחת ללב שהתמונה שכל כך אהבת לא מגיעה אפילו קרוב לתמונת היום וזה בגלל צילום פחות טוב משלך בשביל להיות בקליקה הזאת צריך לתת עבודה ...עבודה שלא מתאימה לכולם פשוט צלם טוב ותעלה זה הכל....צור לעצמך דף שתיהיה גאה בו. האתר הבאמת נפלא הזה מלא בעוד כמה עיניינים שמשפיעים מאוד על כמות התגובות הניקוד והחשיפה שהצילום מקבל....אין מה לעשות כמו שכתבה פעם א' היקרה "תגובה אחת מושקעת שווה 50 תגובות של 2 מילים"....כמה שזה נכון אך אם זאת כמובן שאני מבין אותך לא מעט רגשות ובריאות בזבזתי על העיניין הזה עד שנפל האסימון לא אומר שהיום אני לא מרגיש כלום כשתמונה שלי לא זוכה לרמת התגובות שהייתי מצפה חושב שהיא ראויה ...אבל אני פחות מופתע ומבין מאיפה זה בא ובקשר לצילום מלבד הצפיפיות בסנטר אהבתי מאוד פרוטרט שכולו תמימות ועיניים ילד הודי לפנים שחור לבן מוצלח מאוד
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 13:34:11
כל הכבוד לאמוציות הרגשיות. אין ספק שזה מוסיף לאתר זה.,,... :?: ולעצם הצילום - מתוק ויפה. מעניין היה לראות את התמונה בצבע.
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 13:28:15
ברשותך אתעלם מכל הדיון המיותר שלמעלה ואתייחס לתמונה. אכן עיניים שתופסות אותך, והקווים בצילום ממקדים אותך עליהן אף יותר. בחירה טובה בש/ל. מה שכן מרגיש לי כמו סריקה מפילם, וכתוצאה מכך יש הרבה רעש בפריים. כמו כן חבל על חיתוך הסנטרון
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 13:18:00
אנונימי, אתה חושב שזה הוגן לבקר את תמונותיי אצל מישהו אחר? יש לך ביקורת? תכתוב אותה באופן עינייני מתחת לתמונה המבוקרת, ועדיף בשפה יפה שתכבד את עצמך ואת האתר. רק במקרה נתקלתי בתמונה הזו אתמול וראיתי ששמי מוזכר. אין פה שמץ הגינות. לגבי ה"מחמאות המוגזמות לפורטרטים שלי"- אף אחד לא חייב לי כלום. אני כותבת בד"כ ביקורות עיניניות, גם אם קצרות, ואני לא תמיד משבחת ומהללת. בד"כ יש לי הערות מתקנות, והדירוגים שלי בהתאם. דווקא הביקורות לתמונותיי מאנשי הקליקה שלך הן נבזיות, גסות רוח ומגעילות. בנוגע למנויים שלי- בחירה שלהם שלא מחייבת אותי בכלום. ואגב, אני לא מנויה לאף אחד. אף אחד. אני עוקבת אחרי מי שאני רוצה בלי לקבל הודעה על תמונות חדשות שלו במייל. בקשר להערה האחרונה שלך- אני צלמת חרא ובן-אדם טוב ואתה בן-אדם חרא, וצלם? אין לי מושג... אבל צלם לא יכול להיות טוב אם הוא חרא של בן-אדם. "דרך ארץ קדמה לתורה". בנוגע לצלם של התמונה הנדונה, אריק רובין - סגרנו ביננו את העניינים במסרים האישיים בצורה מכובדת וידידותית. שבוע טוב.
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 13:08:54
פורטרט מיוחד, ההתמקדות על העיניים בצורה מדוייקת משדרת היטב את הרגש. כל היתר.... X) X) X) X) X) X) X) כל עוד השיטה לא תשונה זה מה יהיה. היי ויקטור מאיפוא הקרצת עכשיו את ע"ח?
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 12:10:16
לגבי התמונה: אחלה תמונה, שובה לב עם קומץ של עצבות, באמת יפה. אבל מה שכן, מה שכתבתם כאן נראה קצת כמו חיסול ממוקד. אם אתם לא אוהבים משהוא בתמונות של מישהוא תרשמו לו.. ועזבו בצד את הפוליטיקה [q]arik rubin: תמונה זו, שלא בכוונה אך במחשבה שלאחר המעשה, קצת דומה לתמונות של תיאה... מהסידרת פורטרטים שלה שזכו להמון פקה פקה [/q] [q]ויקטור קינה: 5 |arik rubin| : אני מצטער לאכזב אותך, אבל היא טובה בהרבה מהתמונות פורטרטים של תיאה. אתה צודק, קשה ללמוד פה, פעם היה יותר קל, היו פחות חברים, פחות פוליטיקות ופחות ליקוקי תחת, הייתה רק "עליזה חרותי" (והמבין יבין) אחת, היום כאילו שכפלו אותה פי 100 או פי 1000. [/q]
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 10:59:44
[q]arik rubin: טוב אז ככה תגובה לצילום שלי... במיוחד שאין מצב שאף אחד יקרא אותה מסיבות אלו ואחרות... חברי פוטולייט הגעתם לרמה של גועל נפש פשוט על ידי תמונה זו הוכחתי לעצמי מהיא רמת התגובות באתר זה תמונה זו, שלא בכוונה אך במחשבה שלאחר המעשה, קצת דומה לתמונות של תיאה... מהסידרת פורטרטים שלה שזכו להמון פקה פקה תמונה זו דומה לסידרה שלה אך עם תוסף עם מסר בעיניים יש כאן משהוא מעבר. בהתחלה עוד ניסיתי להביא את תמונותיי לתשומת הלב שלכם לקבל תגובות אפילו רעות ומבקרות לפתוח דיון על תמונות כדי שאני אלמד אבל לילמוד מכאן זה כמו לקוות לראש ממשלה נוראמלי בארץ לא נורמאלית כשלנו אז חברי פוטולייט איכזבתם[/q] תראה יש משהו נכון במה שאתה אומר. אנחנו צריכים להתייחס לכל תמונה שאנחנו מסתכלים וגם אם צריך לתת ביקורת בונה אז פשוט לומר אותה . בסך הכל לכולנו יש את האהבה הזאתי לצילום וכולנו רוצים רק יותר להשתפר ואם אחד יעזור לשני בזה שהוא יעיר או אפילו יגיד מילה טובה רק נוכל יותר להשתפר. אז בואו ניהיה פריים אחד עם השני ואין אחד יותר טוב או פחות טוב. כי בנינו כאן זה מרגיש כמו "משפחה כזה" שאומרים את האמת. תן ביקורת תתיחס גם לתמונות של אחרים וגם אתה תראה תוצאות. יום טוב.
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 10:48:20
[q]arik rubin: חברי פוטולייט הגעתם לרמה של גועל נפש פשוט על ידי תמונה זו הוכחתי לעצמי מהיא רמת התגובות באתר זה [/q] אתה מה-זה צודק .. ! כי גם אתה עצמך תורם למצב הזה של מה שקראת לו "גועל נפש" ברמת התגובות באתר. ב 1/2 שנה לחברותך באתר כתבת 179 תגובות, [מתוכן תשובות לצילומיך שלך] שזה פחות מתגובה אחת ליום !!!! על מה בדיוק אתה מתלונן ??
0
Translate
Reply
Save
2008-06-22 00:46:57
;
0
Translate
Reply
Save
2008-06-21 21:57:24
פורטרט מאוד מיוחד. העיוות הפרופורציונאלי מקורי ומתוק. נ.ב. האיזכורים של שמי וצילומי ו"ההשוואות" שעשיתם אתה וויקטור קינה פשוט מגעילים.
0
Translate
Reply
Save
2008-06-14 21:13:12
חוסר הפרופורציות שולט בצילום וגורם לסוג של עיוות שנותן לצילום דוקא חוזק
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (964)