122
Description
Sigma 10-20mm + 10 stops ND fiter ---- מומלץ לראות על רקע שחור
Photo information
Comments 49
Views 2791
Uploaded on
2006-11-29 11:19:19
Category Landscapes
No information.
EXIF
No EXIF
Camera
Nikon D70
Nikon D70
2007-12-18 14:05:38
יופי של נוף וצבעים. מעולה
0
Translate
Reply
Save
2007-11-02 20:00:41
[q]חיים בכר: אפוקליפטי ממש.. ד"א, דיי נמאס מכל ההתנצחויות חסרות הטעם.. [/q]
0
Translate
Reply
Save
2007-11-02 19:39:42
עזבו אותכם מילים, הכל נשכח ונעלם תראו איזה צילום יפה, שהוא כן ישאר. גלעד, תמונה נהדרת עם צבעים יפים. אהבתי.
0
Translate
Reply
Save
2006-12-01 10:22:27
תודה ניקול. אני מסכים
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 21:09:41
"חבר פוטולייט יקר! אנא רשום ביקורת או תגובה לצילום שלפניך מתוך כבוד והערכה ליוצר התמונה. השתדל מאוד שתגובתך תהיה בעלת ערך לקורא, וביקורתך תהיה בונה ולא פוגעת. התייחסותך אמורה להיות לתמונה בלבד, בלי כל קשר ליוצר התמונה. תמיד קיימת עבורך האפשרות לבצע שינוי טקסט שכתבת או מחיקה והסרה של כל תיבת השיח. אנא אל תשכח לבצע הצבעה לאחר משלוח התגובה. הצבעתך חשובה מאוד לצלם - היוצר, בדיוק כפי שהיא חשובה לך. הצבעתך אמורה לשקף במידת האפשר את מהות הביקורת או התגובה שכתבת." חברים יקרים, איבדתם קצת פרופורציות ! תקראו שוב את מה שכתוב לכם איפה שאתם מתבקשים לכתוב את תגובותיכם , נראה לי שרובכם לא קראתם את זה מזמן, תזכרו ותרגיעו ! כמי שלא הייתה כאן יממה בערך, נראה כאילו התחוללה כאן מהפכה ! מה קרה לכם ? לא הגזמתם קצת ? אנחנו בסה"כ אנשים שאוהבים צילום , אוהבים לצלם, ואוהבים לשמוע/לקרא מה אחרים חושבים על מה שאנחנו עושים ואוהבים , תשתדלו להשאר עיניניים ! חבל שכך יראו פני האתר .
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 13:32:20
הדיון ממצה את עצמו, כל מה שאפשר ללמוד ממנו הוא שאנשים (מסויימים) , אהבים מאד את דרכם ואינם רוצים לחשוב עליה בביקורתיות אפילו לרגע. אחרי הכל גם דודו טופז, נינט טייב, צביקה הדר ואחרים מזיזים להמוני אנשים וגורמים להם להתרגשות ובטוחים שמה שהם עושים הוא אמנות חשובה. האם פירוש הדבר שאין דרכים להבחין בין אמנות של "וואוו" ובין אמנות שיש בה משהו עמוק יותר? לא לדעתי. רלטיביזם מוחלט הוא מפלטם של אלו שאינם רוצים להתאמץ יותר מדי לחשוב על הדברים. פילוסופיה היא לא מילת סרק וקביעת קריטריונים אינה חייבת לקבוע מה לאהוב. היא רק עוזרת לחדד את החשיבה וההבחנות למי שרוצה לטרוח. אבל כאן מדינה דמוקרטית וכל זה, ובעובדה ( כפי שכתבה לי טובה ) כנראה שמבחנים סטטיסטיים יוכיחו שסוג זה של צילומים יש לו כוח משיכה גבוה. אז הנה גלעד כמובן צודק. גלעד, כדרכו, מתעטף במילים רמות, אבל לא נוטה כל כך להכנס לעבי הקורה ( גם בשיריו,אגב), אבל בכל זאת מן הראוי להעיר לו שצילומיו של מאיר אינם " צילומי עיתונות" הם צילומים של צלם עיתונות ( לפרנסתו) שהוא צלם/אמן בתחום מסויים של נושאי צילום, אגב , תחום כלל לא צר- בני אדם. ואותם הוא עושה מטעם עצמו ( את רובם לפחות) ובכשרון ועמק הסתכלות גדולים מאד. אחרי הכל גם מיכה ברעם היה צלם עיתונות שנים רבות ועוד רבים וטובים ונדמה לי שאותם זוכרים טוב יותר מאשר צילומי הנוף שפוגשים אותם ב"וואוו" ושוכחים אותם אחרי זמן קצר. אין קושי גם להסביר מדוע זה כך . רולאן בארת כותב על כך באריכות. אבל, איש איש ודרכו, ואני אגב, כלל איני פוסל צילומי נוף. אני אוהב אותם, אבל לא כל כך משופצים ומיופים עד שהקשר בינם לבין הנוף שצולם הוא מקרי בלבד. אילו היה גלעד משיב למאיר בשאלה " מדוע אתה חושב שצילומיי בנאליים? מה הקריטריונים שלך לבנאלי ? " אילו היה שיב לו, אני אשמח לדון אתך, אבל דבר יפה ובנימוס, אז הייתי מכבד אותו ומקשיב בענין רב לדיון בין שני אנשים מוכשרים שיודעים דבר או שניים על צילום. כפי שהגיב, צר לי... אין אלה תגובות שאני יכול ללמוד מהן משהו חשוב, לא על צילום ולא על דברים אחרים.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 09:42:21
:גלעד בנארי (43) מסכים איתך במלוא גרון . כל אחד זכאי לתפיסה המלווה אותו בעבודותיו ולדעותיו . צילום עיתונות בעיני אינו אומנות , זה רק עוד תחום מצומצם במה שאתה מכנה עוגת הצילום . כמו כן בעיני הקומץ של בית"ר ירושלים אינו שונה מהקומץ של בריטני ספירס , אינו שונה מהקומץ של גלעד בנארי . יש מקום לכולם , יש הרבה מאוד מקומות שבהם אינך קיים , זה לא אומר שהם אינם קיימים . מאחל לך מכל הלב המשך התעסקות פורה ומהנה בדרכך היצירתית בצילום וכתיבה .
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 08:44:01
[q]:גלעד בנארי (35) כחלק מהתפלפלות עטופה במילים גבוהות הרשה לי להפנות את תשומת ליבך למאמר שהתפרסם במגזין B&W - for collectors of fine art photography גליון 39 , אוקטובר 2005 , עמוד 52 . שם מתארים שניים מאספני אומנות הצילום החשובים בעולם , את הקריטריונים המקובלים בעולמם של אספני אומנות הצילום . הפתעה יש קריטריונים . השורה שהפתיעה אותי יותר מכל במאמר , היא הטענה שמבחינתם של אספני אומנות בעולם , אין כרגע שום ערך אומנותי למה שקרה בעולם הצילום אחרי רוברט מייפלטורפ . מפתיע לא ? אבל אם תתעמק בזה , תראה שיש בזה המון הגיון , הגיון בריא שהתפתח במקביל להתפתחות המדייה הרשתית - האינטרנט . והמשמעות של הקביעה הזאת היא , גם אם יבוא משהו ויקנה צילום שלך בסכום של נניח 20000 $ , זה עדין לא הופך אותו לבעל ערך אומנותי בעיניהם של אספני אומנות . ולכן , אתה יכול להגדיר את עצמך כאומן , או את עבודתך כאומנות , ההגדרה שלך היא ודאי נכונה מאוד עבורך ויש לה מקום נרחב בינך לבין עצמך . אני מעדיף להגדיר את עצמי [ אולי הגדרה שכדאי לאמץ ] מישהו שנהנה ואוהב לצלם , כן רק נהנה ואוהב , והולך עם האהבה שלו . לא צלם , לא אומן ולא יוצר . לסיום ההתנצלות הקבועה שלי , סליחה שאני מפנה לספרות ולא למדיה וירטואלית . מעדיף לקרוא דיעות עם ולידציה . [/q] יוסי, אתה איש משגיל ומלומד, אבל באמנות אין תוקף לדיעה אחרת על פני דיעה שניה. אני עוסק בכתיבה ובצילום, והחיבור מייצר בתפיסתי אמנות. אתה רוצה לקרוא לזה משהו אחר, תקרא לזה איך שתרצה. מה החשיבות של ההגדרה במקרה הזה? האם הגדרה של אמנות תגיד שיש לאנישם לגטימציה לאהוב את זה, והגדרה אחרת תגיד שזאת תמונת מעליות? האם צילום עיתונאי הוא אמנות, שמי שלא אוהב הוא חסר ערך אמנותי? זה וויכוח סרק, ודיון פילוסופי. כל אחד זכאי לדעתו וטעמו. מי שמרגיש שציום עיתונאי הוא 100% מעוגת האמנות של צילום, אני שמח בשבילו. יחד עם זאת - הוא חייב לדעת לכבד דיעה של אחרים. אם הוא לא, הוא בדיוק כמו הקומץ של בית"ר ירושלים. אני מאמין במה שאני עושה, וכל אחד שלא מאמין מוזמן לחפש סיפוקים במקום אחר.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 02:07:35
:מאיר פז (41) כפי שצינתי זה לא המקום. תשובתי אליך בפורום זירת איגרוף www.photolight.co.il
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 01:33:53
יובל אני לא בטוח שקראת היטב את דברי שאין בהם קמצוץ מהבוטות של מאיר אזולאי. לא ראיתי אותך נמהר להגיב באשכולות בהן העליתי צילומים, שבהם מאיר אזולי הגיב בבוטות ובחוסר תרבות ואני לא היחיד כאן בפורום שזכה לכך. אז אם מנהלי האתר יעודדו את הבוטות וחוסר התרבות של הנ"ל, ימחקו בצורה מאד לא הוגנת את התגובות לדבריו, גורל הפורום הזה, יהיה דומה לגורל פורומים אחרים, שבזמן הנכון המנהלים שלהם לא מצאו עוז ,להפסיק את מה שקורה כמו כאן, בבוטות שאינה נסבלת ובחוסר תרבות אלמנטרית, פרט אולי כנראה למנהלי הפורום. מאיר פז
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 01:28:24
יובל אני לא בטוח שקראת היטב את דברי שאין בהם קמצוץ מהבוטות של מאיר אזולאי. לא ראיתי אותך נמהר להגיב באשכולות בהן העליתי צילומים, שבהם מאיר אזולי הגיב בבוטות ובחוסר תרבות מתבקשת ואני לו היחיד כאן בפורום שזכה לכך. אז אם מנהלי האתר יעודדו את הבוטות של הנ"ל, ימחקו בצורה מאד לא הוגנת את התגובות לדבריו, גורל הפורום הזה, יהיה דומה לגורל פורומים אחרים, שבזמן הנכון לא מצאו המנהלים שלהם, עוז להפסיק את מה שקורה כמו כאן, בבוטות שאינה נסבלת, פרט אולי כנראה למנהלי הפורום. מאיר פז
0
Translate
Reply
Save
2006-11-30 00:48:36
מאיר פז. מספיק ! יש לזה מקום בפורום המתאים!
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (2791)