140
Description
4 שניות של אינפרא אדום
Photo information
Comments 32
Views 2959
Uploaded on
2006-11-04 18:41:26
Category Other
No information.
EXIF
40/10
f/25.0
270/10
Camera
Nikon D70
Nikon D70
Lens
Nikkor 18-70mm F/3.5-4.5 IF-ED
Nikkor 18-70mm F/3.5-4.5 IF-ED
2006-11-11 16:39:38
תמונה ממש יפה, יש בהחלט תחושה של היסחפות
0
Translate
Reply
Save
2006-11-07 14:30:51
עוצר נשימה. אין לי עוד מילים.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-06 11:25:58
גלעד. אני נאלץ להסכים עם מאיר ברמה הענינית של ההערות שלו. ה IR פה הוא לא יותר מגימיק. אני חושב שהתמונה היתה יותר טובה אם היתה בצבעים רגילים. לפעמים אנחנו נסחפים אחרי האסטטיקה המלאכותית שמציע לנו העולם הדיגיטאלי ושוככים שהתמונה צריכה לתת משהוא מעבר.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 16:47:02
יוסי, אתה כנראה יודע רק חלק מהדברים. אני מעיד על דעתי, ודעת אנשים שדיברו איתי. אני לא אומר בשם אף אחד שאני לא מכיר את דעתו. הבעיה שלי היא בדיוק עם סוג הדיון שנמרח במאות מילים מעל גבי התמונה שלי. אני לא רוצה שתמונותי יהפכו להיות אכסניה להתלהמויות והעלבות מהסוג שתמיד מגיע כשמר אזולאי בסביבה. אני לא מצפה לתשבוחות, ותתפלא לשמוע שאני לא תמיד מקבל אותן. אני שמח לקבל ביקורת ודיעות - כל עוד הן לא אישיות. אני חוזר ואומר ומדגיש שמה שמפריע לי זה "ביקורת אישית" להבדיל מביקורת עניינית. אתה יכול לדבר איתצי על סובלנות עד לבלי די, אבל אם מישהו יעיז להעליב אותי אישית - אני לא אספור עד 10 ואין סיבה שאני אצטרך להיות הסבלני. מר אזולאי לא נתן ביקורת עניינית, וגם לא לא עניינית, אלא טרח פשוט להעליב אותי בשם גנאי. אני לא מוכן לקבל את זה. אתה כן מוכן לקבל את זה?
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 15:57:22
:גלעד בנארי (28) קראתי בתשומת לב מרובה את הדברים . ראשית אני חייב לאמר , אני מרשה לעצמי להעלב בשם כמה מחברי האתר . גלעד היקר , לא ניראה לי שיש לך סמכות או מקום להחליט מי מחברי האתר רצוי שיעזוב ומי רצוי שישאר . עם כל הכבוד לעבודות שאתה מציג , הן רק עבודות , זה שאתה בוחר לבנות סביבין בועת אגו רגישה , וממהר לרוץ ולהתנגח בכל אחד שהביקורת שלו סוטה מהקו הרצוי לך , זאת בעייה שהיא שלך . זה לא נותן לך זכות לפטר או לפטור אנשים מלהביע את דעתם האישית כנגד העבודות שלך . אתה מנפנף בדגלים רבים של אומנות , הגינות , נימוס . זה כמובן כל זמן שאתה שומע מחמאות ותשבחות מפי אלה שבעיניך הם אומנים ויוצרים חשובים . למד להרחיב את גבולות סובלנותך לכאורה , זה שמאיר מתבטא בשפה ציורית מעט , אינו אומר שלא יהיה מקום לדבריו . להיפך , אנו מחפשים גיוון דיעות וגוון גישות . אתה לא נמנה על ממציאי הצילום וגם לא על ממציאי הג'אנר שבו בחרת , יש לאנשים את מלוא הזכות לא לאהוב את העבודות שלך שאינן לטעמם . אל תמהר לעשות מזה עינין אישי . אתה בוחר לקחת את הביקורת אישית למרות שהיא באה רק כנגד הצילומים , בכך אתה מונע מאנשים להביע את דעתם האמיתית , יען כי כל מילה הופכת להשתלחות . אין בזה כלום חוץ מאשר תרגום לקוי של ביקורת פשוטה . גם זה בא לשרת את מטרותיך . כל הצלמים המציגים עבודות באתר , גם ותיקים ומנוסים ממך . פותחים אוזן קשובה לכל סוגי הביקורת . זה היתרון העצום של האתר הזה . אני מקווה שלמרות הביקורות שאינן תמיד בסיגנון של התעלפויות הערצה , תמצא את מקומך כאן ותמשיך להציג עבודות , קצת סובלנות .
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 15:19:51
אל תקרא לי ולא אקרא לך. איך אומרים הילדים? אתה התחלת
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 14:41:23
!!!
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 14:24:34
להטיח זה הכי קל,,אז קראתי לך פעם אחת גלעד בנאלי,,מה קרה,,תראה את ההטחות האישיות שלך מאז,,,אני מבין שאתה מדבר עם המון כאן,,,כמוך,,שלא יודעים לקבל גם ביקורת,,,אתם בטח מועצת החכמים כאן,,שיודעים ת התורה,,אחד לשני,,,55555555 ואז אוטומטית אתה בתמונת היום,,ואני רואה פה צילומים של אחרים,,שאוכלים אותך בלי מלח,,נשארים הרחק מאחור,,ולמה אתה לא עונה עיניינית,,עניתי לך אחת לאחת על הטענות שלך,,,תקרא חלק מהביקורות שלי,,,הן באמת רשעיות,,,בכל אופן לא אקרא לך יותר גלעד בנאלי,,,מתאים לך יותר מלך הקיטש,,ולא יעזור לך,,והגינות רבה מדי יש בי,,בך אין,,
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 14:13:18
הפוזה שלי מר אזולאי, זרה לך. היא בנויה על נימוס והגינות. אני לא מחכה שיהללו אותי ואני מגיב לאחרים. אני מוכן לקבל ביקורת כל עוד היא עניינית ולא אישית. לא רק מוכן - רוצה. הפוזה שלך לעומת זאת הזויה לגמרי. מתהדר בנוצות של אדם הגון וישר שלא מבין איך ולמה כולם מתנפלים עליו. כמו נפל שמתקרב לעדר איילות ולא מבין מדוע הן בורחות ממנו. אתה קראת לי גלעד בנאלי, אם זכרונך פרח. אל תיתמם ותתעטף בהגינות מזוייפת. כל מי שמכיר אותך רואה את צורת ההתנהלות שלך, ההיתממות מעוררת גיחוך. אין לי בעיה עם ביקורת, ואין לי בעיה אם זה שלא אוהבים את התמונות שלי. אני מרגיש מספיק בטוח לקבל ביקורת. אני לא מוכן לקבל ביקורת אישית, ובטח שלא ממך שלא מכיר אותי בכלל ומעולם לא פגש אותי ולא מכיר את תיק העבודות שלי. אני לא מתבייש להודות מר אזולאי שיש לי בעיה אישית איתך כיום, אחרי שאתה פתחת חזית אישית מולי. אני לא מתבייש להודות שאני לא מכבד ולא מעריך אותך. לטעמי הגינות יותר חשובה מכשרון צילום, ואתה הוכחת ביותר מפעם אחת שהמחסום שאנחנו שמים לפינו פשוט לא קיים אצלך. המינימום כבוד שאתה יכול להפגיד כלפי זולתך זה להמנע מלהגיב על עבודתו, כשאתה יודע שאתה לא רצוי. לא באתי לפה כצלם שעושה צעדים ראשונים בעולם הצילום ולא באתי לחפש פה תהילה. באתי כי יש פה קהילה של אמנים טובים ואנשים נחמדים (חוץ ממך). אני מקווה שיום אחד יימאס לך להיות פה, כמו שלי ולאחרים נמאס שאתה פה מחרחר ריב.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 13:57:45
גלעד היקר,,לפחות כנות,,כנס לארכיון שלך,,ותראה כמה שהערכתי ובצדק כמה מהתמונות שלך,,סה"כ תקפתי שתי תמונות שלך,,וכבר כתבתי,,שאני לא תוקף אישית,,תבדוק,,תמונה קיצ'ית ובנאלית,,זו ביקורת לגיטימית,,ומה החירטוט הזה שאני מופיע בשם בדוי,,אל תעליב כאן ללא צורך,,תפתח יום יום עיתון,,חלק מהתמונות שם{לדוגמא היום,,הסיפור מעין גדי} מופיעות התמונות בשמי,,ואתה באתר לא פחות ממני,,אצלי זה פתוח אונליין,,אני פשוט מתייחס לאנשים שבאמת משתדלים ללמוד,,ומעיר את הערותיי בכנות,,לא כמוך ששותק רוב הזמן,,וממתין שיהללו אותו,,תפסיק להיפגע,,אני מאד עינייני,,תקרא את התגובות שלי לאחרים,,כשצריך לטעמי אני מפרגן,,וכשזה צילום גרוע אני אומר,,מה רע בזה,,ושוב תסתכל על הצילום הזה,,באמת מה יש בו,,אבל הכבוד שלך,,האגו,,מטשטשים את ראיייתך,,,וזכותי לבקר את המבקרים ואת המחמיאים,,זה חלק מאופי האתר,,זה מוסיף עניין,,ובהחלט מפרה,,אנחנו לא עדר,,וסה"כ מדובר בצילום,,על מה כל הרעששש:),,ואני חזזר ואומר,,זה לא אישי,,אתה נכנס לאישי,,תקרא את התגובה שלך,,, נ.ב: הלוואי ויכולתי לשחק את אלוהים,,אין לי את הכשרון,,כנראה לך יש:),,ורוב הצילומים שלך שלא מעובדות בפוטושופ,,הן מגזיניות עיתונאיות{והן הכי טובות שלך לטעמי},,אז מה הפוזה שלך,,,
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 11:46:16
אדון מאיר אזולאי, אתה יכול להתרעם ולהתלהם, אבל דעתך על צילום היא דיעה אחת גם אם אתה עושה רעש בשביל 80 איש ומשאיר באתר הזה מעל 1000 הודעות בחודש. אני מבין שכנראה אתה אדם משועמם שחלק מהדרך שלו להכניס תוכן בחייו הוא לעורר פרובוקציות כזמן שהוא מסתתר מאחורי שם בדוי באינטרנט. יפה לך, כנראה. אני לא רוצה בתגובותיך כי אתה תוקף אישית, כי אתה אוטומטי בדיוק כמו אלה שאתה מאשים. כי אתה מתנהג כמו בן אדם שלא לוקח את הכדורים שלו בזמן. אם אתה לא אוהב את הצילום, זכותך. לא זכותך לתקוף אחרים שעל שכן אהבו. מצידי, תנהל דיונים על אספקטים של טכניקה מול מהות, אני לא מרגיש שיש לי מה להתבייש בעניין המהות. אני צלם ששם דגש גדול מאד על קונספט ומהות, אבל אני מעביר אותם באופן מרומז ואומנותי, ולא בתמונות עיתונות. זכותך לאהוב או לא, רק שעצם העובדה שאין אלוהים, לא אומרת שאתה יכול לשחק אותו.
0
Translate
Reply
Save
2006-11-05 06:09:11
אילן,,אני רשע,,אבל לפחות אומר מה אני מרגיש לתמונה הזו,,בלי צביעות,,,והוויכוח הזה מפרה,,את כולם כאן,,מותר לי להגיד מה אני מרגיש,,אותי קטלו ורצחו על הרבה צילומים,,קיבלתי את הביקורת,,לגטימי להגיד קיצ',,ובנאלי,,ואיפה אתלה תמונה כזו,,התייחסתי רק לצילום,,,,והשאר בגלל ההודעות האישיות שהוא השאיר לי,,למה אפשר לקטול בצורה אכזרית,,,סרט,,ציור,,ספר,,מחול,,שיר ששוחרר לאוויר העולם,,וצילום לא,,מה ההתיפיפות הזו,,מה הקשר לביקורת קוטלת ולרשעות,,,זה הסגנון שלי להביע את סלידתי ממש מהיצירה הזו,,מה הבעיה,,,כמו שמשבחים כאן בלי גבול,,אפשר לקטול גם בלי גבול,,כולה צילום,,,תרגיע,,
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (2959)