88
Description
ראשו של אלביס פרסלי, הגוף שכב לידו.בשעת כמעט חושך.
Photo information
Comments 65
Views 1142
Uploaded on
2006-08-25 22:18:48
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
2006-08-29 03:03:20
גד, דליה ומיכל היקרים.... לא זלזלתי באף אחד מכם ואם פגעתי קבלו את התנצלותי הכנה. התנצלתי כבר קודם, אך התחושה היתה שהיא לא התקבלה. ופולדארק הציטוט הזה שלך אולי מסכם את כל הדיון.... "אין דבר כזה "יוצר" ו-"גרוע" במשפט אחד מי שיוצר הוא לא יכול להיות גרוע..." בפוטולייט אין יוצרים גרועים כולם כאן מעולים ומי אני (ולא בציניות) שאבקר לשלילה את היצירות שלהם. גד, מבטיחה לבקר בגלריה שלך ולהגיב רק כשצילום שלך ימצא חן בעיני.
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 17:03:31
[q]:מיכל (68) מה זה קשור לתרבות השיחה ואיפה כשלתי בה???? [/q] אורית, אם כך - נראה לי שהחמצת את העיקר. עצוב , כי לא הבנת את המסר של כל הדיון הזה. עניין הבקורת - הפך לנושא מישני. בדרכך - פגעת גם בי ובהבנתי את הצילום, כי אני הראשונה שהחמאתי וניקדתי , כי לדעתי הוא צילום מצוין. (וזה בסדר מצידי אם תמשיכי לחשוב שאינני מבינה דבר....) בזה סיימתי את הדיבור איתך. מרגע זה - איני מגיבה יותר. אמשיך להגיב לצילומיך, כי רבים מהם אני אוהבת. ומבחינתי - חוזרת ל"סדר היום".
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 17:02:48
אורית אני מתנצל על הטעות בשם. גם אורנה זה שם יפה. מדוע אינך מניחה לענין? לא ניצלתי את חופש הדיבור הנתון לכולנו( מקווה שעל כך אנו מסכימים, לכולנו) יותר ממה שאת נצלת אותו. אבל, כבר נאמר כל מה שיכול היה להאמר ואולי יותר ממה שיש בו תועלת. אז PLEASE LET GO. איש לא עשה לך שום עוול . את אמרת את שלך בדרכך וקבלת את התגובות שקבלת בדרכי ובדרכם של אחרים, בודדים, שטרחו להתענין, ויש לך ברוך השם תומכים רבים וטובים ולי צילום אחד מסכן שלא אהבת, אז הבה נסיים ויבוא גואל לישראל.
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 15:06:37
:מיכל (68) מה זה קשור לתרבות השיחה ואיפה כשלתי בה???? וגד שמי אורית ולא אורנה. כדאי שתעבור על התגובות שלך ועל ההתבטאויות שלך, כאמור, עברת את גבול הטעם הטוב כבר מזמן. והטרחנות הזו שלכם, הצליחה להתיש אותי טוטלית.
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 14:30:04
מיכל(68). צחקתי למקרא תגובתך. אני כבר עייפתי מכל אלה. לפחות אורנה מרחיבה את השכלתה הבלשנית בזכותי. גם זה משהו.
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 14:06:43
אורית, באותה הזדמנות שאת מדפדפת במילון תבדקי גם את את ההגדרות ל: נימוס תרבות השיחה יהי כבוד חברך חביב עליך כשלך..... אחרת עשית רק "חצי עבודה"..... וזה לא מתאים למי ששואף לשלמות. מיכל
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 13:30:39
הגדרה מילונית לביקורת: הערכה, ניתוח, ביקורתיות, הצבעה על ליקויים, גילוי מומים; סקירה, סקר, סריקה, בדיקה. הגדרה מילנוית לפעולת המבקר: מבקר - אדם המבצע סקירה, ניתוח, הצבעה על ליקויים וגילוי מומים ביצירות ספרותיות, קולנועיות ואחרות. ביקורת שלי לפני ההתנצלות: צילום בינוני ומטה זכה ל - 71.5 נקודות ואני תוהה.... "הסיטואציה ענקית!!! הפוטנציאל עצום, הצילום, מפוספס לחלוטין לא מקומפז נכון, חתוך כתוצאה מאי אחיזה וארגון הפריים בשטח ולא מעביר כלום." הגדרה מילונית לביקורת בונה: ביקורת שיש בה פתרונות קונסטרוקטיביים לעתיד. ביקורת בונה שלי אחרי ההתנצלות (לא קשורה לגילו של יוצר הצילום הספציפי שביקרתי). "גד, לאחר התבוננות מעמיקה בצילום שלך וקריאת התגובות, הרגשתי שלא בנוח לאור התשבוחות שקיבל הצילום .... לדעתי שווה היה לנסות לצלם מס' צילומים מכמה זוויות... הסיטואציה הזו כפי שנתפסה בפריים הזה לדעתי התפספסה. החיתוך הלא מוקפד למעלה, הרגליים שיכולים היו להוות ערך מוסף אדיר לצילום, מתקבלות כאן כגורם מפריע. העין שלי מנסה להתמקד במשהו והיא קופצת ממקום למקום בפריים... לסיכום, חבל! היתה לך הדמנות לצלם סיטואציה נהדרת והביצוע איכזב. (אותי) גד, זו דעתי האישית לצילום הספציפי הזה, שום דבר ממה שכתבתי אינו מתיימר להיות מקצועי, מלמד וכו'. אבל אם תשכיל לנסות לקבל את דעתי ודעות של אחרים, רק תרוויח מזה (אני מקשיבה, מיישמת ולומדת כל הזמן מכולם כולל כולם כאן). לדעתי, כל אותם מגיבים שניסו לחתוך את הצילום, עשו זאת כיוון שחלק נכבד בצילום הזה הם גורמים מפריעים שניסו לסלק. לדעתי חיתוך לא יעזור כאן, אלא ניסיון לנסות לצלם שוב או אולי לבחור פריים אחר שצילמת מאותה סיטואציה." זהו. באשר לגבי זוהר, חבל שאין רבים כמוהו באתר הזה. מסקנה: לגד ישנה בעיה לקבל ביקורת עניינית. לא נראה שאמשיך להגיב לצילומיו. ההתבטאות חסרת הרסן עברה את גבול הטעם הטוב. לכל הסנגורים.... אין לי מה לומר.... מקווה שעכשיו תרדו ממני!!!!!!
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 12:44:27
למיכל , תודה על פיכחונך, ועל אמיתיותך. יש לך "טביעת יד" לא רק בצילומיך. דליה- תודה.מסופקני אם זה יעזור, אבל מצטרף לתקוותך.
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 10:10:33
[q]סליחההההה את טועה ומטעה !!! אף אחד לא ערער על זכותך להביע דעה או לבקר (הייתי מוסיפה אפילו מחובתך) ההתרעמות היתה על "האיך" , ובזה נכשלת בצורה הבוטה ביותר. שום סיבה , גם לא בשם המקצועיות, מצדיקה פגיעה בחבר, בדרך שבה את עשית זאת. את לא האוטוריטה באתר פוטלייט ולא על פיך ישק דבר. את, רק אחת מרבים. אז בבקשה ממך, נימוס אינה מילה גסה.ויש"ק. נ.ב. זה בסדר, כדרכך בקודש את יכולה להמשיך להתעלם.[/q] גבי רק למען הדיוק האם קראת את תגובתי זו ? מקווה שבזה סגרנו את הנושא
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 07:27:00
:gabi zohar (61) גבי, תגיד, גבי, קראת את דבריך פעם נוספת לפני ששלחת אותם????? "על העיוורון" ... אין לי הגדרה אחרת. ואם ההתנצלות היא בגין גילו של גד - אז באמת שהרבה דברים מפוספסים כאן. תהיתי למה לא נשמע גם קולם של "הירוקים". לא בזכות הבעת הדעה, על כך אין חולק. וגם לא בזכות הבעת דעה שלילית על צילום. גם על כך אין חולק. היתה לי מין הרגשה של "ישחקו הנערים לפנינו", אמנם זו ההרגשה שלי בלבד, אבל צר לי על כך. נכון שאין זה מתפקידנו לחנך אף אחד, אבל יש כללים בסיסיים לשיח בין אנשים , מה שנקרא "תרבות השיחה".... הלוואי שמעכשיו יהפכו לאבן יסוד בפורום הזה, שלנו. מיכל
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 01:15:40
ולך כרגיל זכות התגובה האחרונה ... בכבוד !
0
Translate
Reply
Save
2006-08-28 01:02:31
לגבי שלום, סבורני שאתה מחמיץ את הנקודה העיקרית. איש כאן לא שלל את זכותה של אורית להעיר הערות. לא עכשיו ולא פעם. אם אינך מבין שהמדובר הוא בסגנון התבטאות וחשיבה הולם ובמעט רוחב דעת וצניעות, אז כנראה שלא תבין גם אם אחזור ואסביר שוב ושוב. צר לי שאיני רואה את "גדולתה" גדולתה של אורית, משום שכפי שכתבתי איני מבין מדוע פתאם התנצלה ועל מה בדיוק. אם בשל גילי אז ההתנצלות לא שווה הרבה, כי לא בכך הענין. ואמנם לא הייתה הכרחית. לפחות לגבי אורית יתכן שלמדה משהו מכל הענין , אם כי מה למדה איני בטוח שאני יודע. לעומת זאת אתה כנראה לא הבחנת בשום דקויות של עניני סגנון ונימוסין , למרות שגם כתבתי לך במכתב פרטי. אז מה הטעם? אני גם לא תקפתי וזעמתי כפי שאתה כותב. כנראה שאם מישהו, לא פחות חכם ממך, חושב שהדעה שאתה מביע והאופן בו אתה עושה זאת אינם מחזיקים הרבה מים, אז זה נראה לך כזעם והתקפה. האם לא נראה לך שגם לי זכות הבעת הדעה הכנה שלי על אופי הביקורת המופנית אלי ועל רמתה? בינתים הפנו את תשומת ליבי לאבלה של שימרית וכל הויכוח הטפשי הזה מתגמד בעיני. אז תביעו אתה ואורית את דעתכם החופשית ואני אקשיב ( כפי שעשיתי גם קודם. דומני שלא פחות טוב מכם) ארשום לפני וכנראה אמשיך בדרכי ואם רק תכבד את דעתי כפי שאתה רוצה שאעשה אני ואת זכותי למעט נימוס אלמנטרי אשאיר בידך את כל השאר. חבל לבזבז אנרגיות על דיונים כנים יותר או פחות בדרכים להצלת הצדק והטוהר הצילומי ואפילו על נימוסי המגיבים בשעה שיש דברים אמיתיים לשים אליהם לב ולחשוב עליהם. אז תהיו בריאים ותמשיכו בשמחה בשלכם.
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1142)