34
Description
חוף הטיילת
Photo information
Comments 31
Views 940
Uploaded on
2006-07-15 19:36:11
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
2011-11-15 08:57:29
תמונה וותיקההההההה הההה, צלם ומגיבים שאני כבר לא בטוחה אם פעילים באתר ? אבל התגובה של אורית בתגובת היום , וסיקרן אותי לראות על מה הדיון. אני לא בטוחה איך היה הפוטושופ לפני 5 שנים, אבל כמי שמכירה את הוורסיות החדשות יותר - העיבוד הזה, אם יסלח לי גד - על הפנים . ובזה, בהתייחסות לרמת הביצוע , אורית לגמרי צודקת :) הרעיון נחמד, אפשר היה בהחלט לבצע אותו הרבה הרבה יותר טוב עם הפוטושופ של היום, אולי לפני 5 שנים זה היה פחות קל ?
0
Translate
Reply
Save
2006-07-25 00:35:53
עופר תודה, אני שמח שהצילום מוצא חן בעיניך. בסך הכל תרגיל שניסיתי. יהיו מי ש יגידו שאתה תומך בי בשל שמנו המשותף. חה, חה ,חה. אתה אומר בקיצור את מה שנסיתי לומר באריכות וכנראה שלא הצלחתי. הצרה היא שיש צלמים שחושבים שהם טובים בפילוסופיה ואני אוהב ללמוד, אבל איני אוהב שמתיחסים אלי כאל תלמיד שוטה שצריך לעמוד בפה פעור ולשתות את דברי המורה בצמא ואם הוא אומר אפלטון אז בכלל אני אמור לחטוף אורגזמה או משהו. חוץ מזה זה די כיף להתווכח עם אנשים, כל זמן שזה בנימוס. מקווה שהכל בסדר אצלכם.
0
Translate
Reply
Save
2006-07-24 18:14:14
היי גדי בעיניי צילום מדהים שיוצר תחושה חזקה מאוד של תנועה ,עד כדי סחרחורת לא צריך כל כך הרבה להתפלסף סביב אומנות ,לפי דעתי או שזה עושה לך משהוא או שלא וזה כל העניין ,אין פה צודק או לא צודק עופר
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 23:19:05
:gad zevulun (26) גד לזכותך יאמר מצאת דרך מקורית להגיב לאורית :) סלט מתגובה שלי :))) חבל שאתה לוקח הכל לשלילה ... השרשור יפה כמות שהוא :) אורית אני לא מצר שהגבת ואפילו שמח ... פעמים התגובה היא לאלו שרוצים לשמוע (לאו דווקא להסכים) ... ומאמין אני שישנם כאן כמה וכמה :)
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 22:46:52
:gad zevulun (26) מצטערת שהגבתי וכתבתי את דעתי מלכתחילה. הדברים שכתבתי לא נובעים מעודף ביטחון, אלא מהתבוננות בתמונה שמשהו בה הפריע לי וניסיתי לתאר באופן הכי כן שאפשר, מה הפריע לי בה. סליחה שלא הצלחתי... וממש לא בציניות.
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 22:27:11
לאורית, ונקווה שבכך נסיים. לענין הכעס, אולי מן הראוי שתבדקי את סגנונך.כבר עברו שנים רבות מאז שהגשתי עבודות בכתה. הספקתי גם ללמד כמה שנים בינתים.אבל גם בשנים שאני מצליח לזכור הסגנון היה שונה. יתכן שהשתנו הזמנים. אבל, זה לא ממש חשוב. חשובה התחושה שאת מעבירה שכאילו ברשותך איזו אמת גדולה וצרופה שאני איני מבין אותה. והדבר- צר לי מאד- פשוט אינו כך. אני ממערת אפלטון שלי כבר יצאתי מזמן ולמדתי, את מה שלימד סוקרטס רבו של אפלטון: ששאלות רבות יש והחכם הוא היודע לשאול, באשר לתשובות כדאי להזהר מעודף בטחון בצדקתך. ובסך הכל דומני שמוטב אולי להתרכז בדברים הטובים, לפעמים, ולא ללמד הלכה בורים מסכנים שכמוני מה כל כך לא טוב בעבודתם.
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 21:55:19
:gad zevulun (23) מר זבולון היקר, איני כועסת עליך כלל... נניח והיית מגיש את העבודה הזו לביקורת עבודות של חברים לכיתה והדברים שכתבתי בהקשר ההקפדה היו נאמרים, גם אז היית חושב שמישהו שם כועס עליך? אני יצרתי חיתוכים... למיקוד האזורים שלא טופלו באופן מושלם... אך כלי החיתוך לא פעיל (כנראה תקלה). שורה תחתונה של דברי (תרתי משמע): "אך ההערה שלי כאן היא לא על האפקט, אלא על הקפדה נדרשת בתוצאה הסופית." אורית ...
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 21:36:05
:gad zevulun (23) גד ... אעשה איתך תרגיל קטן :) אני מתחיל בהנחה שהינך אוהב צילום ... ותר אחר תצלומים טובים על פני הימים. עצום עינייך לדקה או שתיים וסרוק בעיני דמיונך תמונות הרצות ושוטפות אותך עליהן שמת עינייך בעבר הרחוק והקרוב. פקח עיניים וחשוב אילו תמונות היו אילו שעלו לנגד עינייך, מה היה בהם, מה היה טיבם, מה צבט אותך בהם, מה גרם לך לזכור ולא לשכוח .... למה דווקא הן ולא אחרות ??? שם ט(ת)מונה לה התשובה !!! אני את דברייך מבין בהחלט (ואין צורך לרדת לעומק הדברים שכן תהיתי על קנקנם רבות) ... חשבתי כך גם אני !!! אבל זה נכון שאת עמק התהיה והשאלה (מערת אפלטון) כל אחד צריך לחצות בכדי לראות "אור" ולו הקטן ביותר ... בשם התשובה ... ואז אמר לי פעם חבר יקר .... מפסיקים כמעט לצלם .... "האור הגדול" !!!
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 20:40:23
לגב' אלוש היקרה,(20) את כותבת בלהט כה רב עד שנדמה לי כאילו את כועסת עלי. ראי את המשפטים האחרונים במה שכתבתי: ירצו יאכלו, לא ירצו לא חייבים. צילום זה לא דת, ולא ספר חוקים. ולא כלי זכוכית שצריך ללכת סביבו על קצות האצבעות. ונדמה לי שאת משווה לענין הילה של קדושה שספק אם תעשה לו- לצילום- טוב. צר לי אם הצילום כמו שהוא לא נשא חן בעיניך. אני מתנחם בכך שבעיני אחדים הוא כן מצא חן. יתכן ( קרוב לודאי) שיכולתי לעשות את העיבוד טוב יותר,אבל לצורך תמונה זאת אינו רע כל כך. לגבי המושגים " הקפדה" וראשוניות" שאת שמה עליהם דגש כה חשוב יש לי מה לומר, אבל למען האמת נראה לי שאת דעתך לא אשנה, ואני- צר לי לומר- איני חושב שהצילום גרוע כל כך. אז פשוט נחסוך אנרגיה וכל אחד ישאר בדעתו. לגבי (22) אעשה מאמץ לרדת לעומק דבריך, למרות שנדמה לי ששאלתי כמה שאלות רלבנטיות שאתה לא עונה עליהן. אבל אני את דעתך ( נדמה לי ) הבנתי. האם אתה ירדת לעומק דברי? תודה על רצונך הטוב למנוע ממני מלעשות שגיאות שאתה- כדבריך- עשית, אבל דומני שלכל אדם הזכות ללמוד משגיאותיו שלו. וכמו שאמרתי לגב' אלוש ( וגם לך) כדאי לשים לב שלדברים רבים יש יותר מתשובה אחת, ואני מעדיף לשמור על ראש פתוח. איני סבור שהצילום כולו בנוי על גימיק. הצילום הוא של בחור באמצע פליקפלאק ולדעתי הוא צילום יפה בהחלט, אבל רציתי לנסות להדגיש את הדינאמיות. בסופו של דבר לך יש טעמך שלך. זה בסדר. אבל איני בטוח שאת התיאוריה שלך אתה מבסס כראוי. מקווה שתנסה גם אתה לחשוב על מה שאמרתי לך. ביי.
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 18:19:33
:gad zevulun (19) גד שואל אתה שאלות ומעלה תהיות עליהן עניתי לך לדעתי באופן מספק בתגובה מס' 17. התצלום הזה שלך בנוי כולו על האפקט כאילו והאפקט לוקח את הטון בתמונה שבלעדיו אני מסופק אם היית מעלה את התצלום כלל. קרא שוב את תגובתי מס' 17 ורד לעומקם של הדברים. הלצה כן או לא .... באלבום תמונות המציג אותך לעולם ... ??? לטעמי זה לא במקום :) כמובן גד שהכל נאמר ברוח טובה ובמטרה לחסוך לך צעדים טפלים שאני עברתי, התמכרויות שווא שמהם אני מנסה להגמל עד היום (כאלה שעושים עוול לאומנות הצילום) .... לא יותר .... לא פחות. מקווה להבנתך
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 17:41:16
גד. לדעתי קצת נסחפו פה. התמונה בסה"כ בסדר. העיבוד לא מושלם יש מקום לשיפור אבל בהחלט בסדר. אני דרך אגב לא יודע איך עושים זאת. ההערה שלי לגבי באפשרות שאפשר להשיג אפקט כזה גל ללא עיבוד ממוחשב היתה כללית ונועדה להזכיר לנו שלא הכל מחשב. דרך אגב יש לפחות שתי שיטות לעשות זאת. 1) חשיפה כפולה. 2) צילום עם פלאש בסינכרון אחורי
0
Translate
Reply
Save
2006-07-16 17:05:53
gabi zohar (15) מישהו כאן שינה גישה? :gad zevulun (19) זכותך המלאה... אבל אתה חייב לדעתי, להקפיד כאן הרבה מעבר להקפדה של צילום טבעי ללא נגיעות (עם היופי והקסם שיש בראשוניות...). התוצאה הסופית שלך אינה מוקפדת כלל... וזה לא עושה טוב בלשון המעטה, לא לי כמתבוננת ולא לעבודה שלך כיוצר. Amihay Shraga - נתן דוגמא כיצד אפשר ליצור אפקט דומה בעזרת מצלמה בלבד... אין לי בעיה כלל, אם יוצרים שבוחרים להסתייע בפוטושופ כדי ליצור, אבל חובבנות במקרה הזה היא בלתי נסלחת. באופן כללי, האפקט הזה היה וישאר גימיקי מבחינתי גם אם נוצר ע"י המצלמה וגם אם נוצר ע"י הפוטושופ... אך ההערה שלי כאן היא לא על האפקט, אלא על הקפדה נדרשת בתוצאה הסופית.
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (940)