2
Description
Photo information
Comments 7
Views 1002
Uploaded on
2006-07-11 13:25:44
Category Portrait
No information.
EXIF
No EXIF
2006-07-11 19:04:43
גל אני מזדהה ומבין בהחלט את דברייך ! אבל אתה מדבר על ריאליסטי ועל האנושי ... שני עילאיות עליהן ניתן להאיר בכלים שונים מאשר חוסר פוקוס כולל ומלא בפריים אחד (שלא משתמע לשני כיוונים אלא רק יורה חץ לכיוון של פספוס משהו, כשל רגעי מסויים). התחברתי דווקא למספר עבודות שהצגת ולו רק מאותן סיבות אותן מנית. גמני לא מת על פלאש ואף סולד ממנו ומעדיף להנות מתאורה טבעית, גם לי חשוב שתצלום יהיה דו כיווני (כזה שאני מביט בו והוא מביט בי), גם אהבת חיי היא התצלום ה"חושב" ואני מאוד נהנה כסדיסט מאותם החצים הנורים לעברי ממעלותיו של תצלום טוב. פעמים תצלום שלי אומר לי הכל ולחברי אומר הוא מאום, פעמים הולד שלי יפה בעיני אבל לא בעיני רעי ... ואז זועק אני לעולם למה אתם לא רואים את מה שאני ראיתי ??? ומיד מתעשת ומשיב לעצמי, הלא אני נכחתי במעמד הר סיני, אני חוויתי את הרגע, אני ולא אחר זולתי ... ואם אתם חברי האהובים לא מחוברים אלי --- כנראה שלא השכלתי לעשות הפעם, הלא למענכם צילמתי את התצלום הזה !!!!!!!!!!!!! מילים יפות ומחשבות על צילום מבריקות אתה מציג פה גל .... אבל .... התצלום הספציפי הזה אינו עומד מאחוריהם לצערי. מקווה להבנתך עם המון חיוכים וחיזוקים גבי
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 18:18:29
חברים יקרים ,אני מבין לליבכם . תחום ההיתמחות שלי בעיקרו נובע ביכלל מוידיו ופילם (בעיקר טלויזיה , קליפים ,פרומואים ,סרטים ...) שם כל דבר עומד בימקומו מדויק ומדוד. בסטילז לעומת זות אני עושק בדוקו-אמוציונלי . איני אונס את העולם אותו אני מתעד באור פרזיתי (פלש וכו...) . אני משתמש רק באור ,צבעים ,סיתוציות והאנשים הנתונים סביבי . בחירת הפילם נובאת ממצב הרוח שלי באותו היום . איני מהנדס ,מתחנן ומשנה פרימים , סך הכול אני מתעד את נקודת המבט שלי מתוך הארועים בהם אני נמצא (ללא קשר לנוחחות המצלמה). דוגמה נוספת על הדרך בא אני עובד היא העדשות בהם אני משתמש , איני משתמש בתיק צילום אלה מניח את המצלמה בתיק היום שלי , איני נושה עדשות מלבד זו שבחרתי בצתי מהבית .חשוב לצין שאני עובד רק עם עדשות "פריים" (קבועות , נתולות זום). עדשות אלו נעות סך הכל בין 28מ"מ ל58מ"מ , ככול שאני פחות ידידותי כך אשתמש בעדשה סגורה יותר וככול שאני ידידותי יותר אשתמש בעדשה פתוחה יותר (מה שמאלץ אותי להיתקרב יותר אל האוביקת ולהבית בעולם באופן רחב יותר). אני מודה לכם על העינין שאתם מביעים , אני מקווה שהצלחתי להעביר לכם נקודת מבט חדשה על חומרי הגלם שלי ועלי . בקשר לסרופים לא תמיד יש אך להיתמודד איתם בדרך העבודה שלי וליפעמים הם משרתים אותי נעמנה (גם עם הם מתפרשים כתעות, למען המחשת העולם סביב או ניתוק מהעולם סביב ) . ובנוסף לתמונה מעל ,היא חלק מסידרה , אחיותה ברובן חדות "ונכונות" אך זוא האחת שמצאתי לנכון להוציא החוצה . משהוא באווירת החברה והחיבור אל האוביקתים (התעונים) עם כל אותם הפרמתרים הלא נכונים מיצר את שניסיתי לומר . תישמעו כניראה שלא הצלחתי ולכן תודה לכם אמיתית , זה סוג של מיבחן שאני צריך להעביר את החומרים שלי מידי פעם לרענונן . ושוב אפציר בכם למצוא אותי ב"FLICKR.COM" וגם שם אתם מוזמנים להגיב ולומר את דברכם .
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 17:41:44
[q]גל, לא כל מה שנטול כל נטייה טכנית הולך ישר לכיוון של אומנות ולהיפך. אני לא מתרשם מהקונפליקט שאתה מנסה להביא מפני שאין כאן תיעוד של סיטואצייה מיוחדת של סלב'ז, אלא אופן ביצוע מסויים שאין בו ייחודיות צילומית בעיני. [/q] קצת ערכתי - ואני מסכים לכל מילה !!
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 15:02:09
:גל דרן (2) לעניות דעתי השתמשת בסרט צילום שאינו מתאים לתאורה שהייתה שם וזו הסיבה לגוון שנוצר... מאוד יכול להיות שנוצר אפקט יפה כתוצאה מכך, אך טכנית האפקט נוצר כתוצאה משימוש בסרט צילום שלא מתאים לתאורה. דבר נוסף שלי מציק הוא האזורים המאוד "שרופים" שמדגישים את המצח המאוד גדול שיש לשתיהן. אני מניחה ששמת לב שאין בכלל מה להשוות בין הצילום הקודם: www.photolight.co.il&author_id=1159&group_id= שהוא לדעתי מצוין מכל הבחינות לבין הצילום הזה.... שמוצג כאן. אולי כדי להפחית את סטיית הצבע והחשיפה... נסה את הצילום בש/ל, נראה שיוצא מעניין.
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 14:42:50
גל, אתה צודק, יש לי נטייה טכנית חזקה הרבה יותר מאומנותית. אבל לא כל מה שנטול כל נטייה טכנית הולך ישר לכיוון של אומנות ולהיפך. אני דווקא מוצא עניין רב בסגנון הצילום שלך שאכן מתאפיין בנטייה הזו שאתה מתאר, אבל כאן אני לא מתרשם מהקונפליקט שאתה מנסה להביא מפני שאין כאן תיעוד של סיטואצייה מיוחדת של סלב'ז, אלא אופן ביצוע מסויים שאין בו ייחודיות צילומית בעיני. אגב, אין לי כל בעיה עם שגיאות הכתיב, נהפוך הוא, אני מברך אותך על גילוי הלב והפתיחות
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 14:16:36
חבר יקר אתה נותן יתר חשיבות לפרטים הטכנים , כן אני חושב שהצביעם וחוסר החדות בשילוב של דמויות מפורסמות מיצר קונפליקת . אנו כל כך רגילים לראות את הדמויות העלה בעובר ריתושים , כאן יש משהוא אחר , ההזרה שנוצרת מיכך היא כוחה של תמונה זאת . חבר יקר בנוסף לזאת אין לי WB מיכוון שאני משתמש במצלמה מחנית , את הצבעים והקונתרסת איני מיצר בעזרת תוכנות מחשב אלה בתהליחי פיתוח יחודים . כן אני חושב שהצבעים וחוסר החדות נותנים את הדגש הראליסתי והאנושי שמאחורי דמויות מותגיות אלו , האווירה כולה חיה באותם פרטים טכנים שלא מתישבים בשורה אחת עם החוקים הבסיסים של עום הצילום הטכנו-דידקתי. נ.ב. אנה סלח לי על שגיות הכתיב . אני דיסלקת .
0
Translate
Reply
Save
2006-07-11 13:55:45
גל, האם יש ערך לתמונה בעינך מעבר לעובדה שבדובר בדמויות מוכרות? התמונה מטושטשת ועם WB שלא מתאים לתאורה בצורה קיצונית, מה גם שהיא בחשיפת יתר באיזורים המוארים. תמונת הפורטרט האחרונה ששמת כאן באתר, מצולמת באותו סגנון צילומי אך בביצוע טכני אחר לגמרי. אגב, עם איזה ציוד אתה מצלם?
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1002)