0
Description
צילום שמאד יקר לי באופן אישי צולם לפני כשנה במצלמת כיס (סטילס)דיגיטלית, והוא היחידי
Photo information
Comments 9
Views 1634
Uploaded on
2006-03-06 23:22:03
Category Other
No information.
EXIF
No EXIF
2006-03-07 21:49:42
למרות שלא הייתי שותף נהנתי לקרוא את אשר כתוב כאן. תרבות הדיון במיטבה.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 21:43:53
:אלי ב (7) אלי, קראתי את תגובותיך, ואני מכבדת את דעתך ואת הביקורת שלך לגבי התמונה. זה מה שאתה חושב עליה - זה מה שכתבת. תודה על ההתייחסות העניינית . :Poldark (6) פולדארק, במלוא ההערכה - תודה על הדברים שכתבת, ועל כך שהיית פה כדי לכתוב אותם.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 13:49:20
:Poldark (6) פולדארק, לדלילה יש תמונות מאוד יפות, ורואים שהיא יודעת מה היא עושה ויש לה טעם, ולכן זה נראה לי מוזר שהיא מפרסמת תמונה לא ראוייה (לטעמי). זה נכון שיש לנו חוסר הסכמה לגבי ההגדרה והמטרה של האתר. אני, אישית, רואה את האתר כאתר צילום, שנועד לעזור לאנשים להתקדם בעולם הצילום. הדבר ניכר בתגובות של האנשים שמלאים הצעות לשיפור, הצעות לחיתוכים, הצעות טכניות, או התחלקות בנסיון ובידע. גם אם רואים תמונות לא מוצלחת במיוחד מסיבות שונות, עדיין ניתן להבחין בגרעין של מחשבה ורעיון, והרגשה שהצלם מנסה להעביר, אך מפאת חוסר נסיון לא הצליח. על תמונות כאלה אני לעולם לא ארשום משהו רע, אלא אתן ביקורת בונה והצעות לשיפור, כי לדעתי בשביל זה נועד האתר. לגבי ההערה על ארסנל התגובות: תראה, דלילה לא צלם מתחיל, ויש לה תמונות טובות יותר, לכן רשמתי הערה עדינה, לדעתי, עם זה שאני לא מסכים שיש לפרסם פה תמונות אישיות שלא מגרדות את הרמה שהיא יכולה להגיע אליה ושאין להם שום עניין ציבורי, כי אחרי הכל, לדעתי, זה אתר צילום בראש ובראשונה. לא נכנסתי לפרטים טכניים כי אני בטוח שדלילה מנוסה דיו כדי להבין את כוונתי. דלילה התעקשה לקבל פרטים טכניים אז נתתי לה. ההערה לא היתה צינית כלל וכלל. ואם תקרא את תגובותי האחרות, אתה תשים לב שאני תמיד, אבל תמיד מפרגן! אבל אנשים לא באים לכאן כדי לקבל תמריץ לאגו, ואם אני לא מסכים עם משהו, אני גם אומר זאת. אם דלילה היתה צלם מתחיל, שלא יודע שום דבר, אני לעולם לא הייתי מגיב ככה על תמונה כזאת אלא הייתי מסביר ומנסה ללמד. אתה לא תראה אותי שם פה תמונה של אחיין שלי, שהראש שלו חתוך, תמונה לא איכותית ואומר שבן אדם זה חשוב לי מאוד.. זה בדיחה, אחרי הכל... איזה בן אדם? מה? ואני בטוח שגם אתה לא היית מפרסם תמונה כזאת... לפחות שדלילה תואיל בטובה לספר את הסיפור שמאחורי התמונה, ולמה זה כ"כ יקר לה... ככה אולי יהיה מעניין לכולם.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 11:47:59
:אלי ב (5) אלי היקר מה שהוכחת בתגובה שלך זה לא שהתמונה לא רלוונטית לאתר אלא שאתה יכול להיות מאוד ציני ואני לא ממש שזה המקום. (לא שאני נגד ציניות) כאילו מה? אתה מוציא מהארסנל שלך את התגובה העוקצנית כי היא בקשה? פורום הוא קהילה וירטואלית ולא מכונה ללימוד צילום האמן לי אני נהנה לשהות פה לרוב אבל צילום אני בטח לא לומד. לעיתים אנשים רוצים לחלוק גם רגשות גם תחושות. ולפעמים כדאי להתגבר על יצר הציניות והדורסנות וקצת לפרגן.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 11:33:03
:דלילה (4) דלילה... אילמלא כתבת את מה שכתבת, מקומה של התמונה באתר היה עוד פחות לגיטימי. ככה לפחות ניסיתי להבין מהתמונה למה היא כ"כ יקרה לך. אם את רוצה הערות ענייניות אז בבקשה: אני לא רואה שום משמעות לתמונה. אין בתמונה לא נושא, לא רקע, לא עלילה, לא קומפוזיציה ולא משחקי אור. אני לא מבין מה מתרחש שם ומה כוונת המשוררת. אין מסר רעיוני ואין שום חוויה אסטתית. לא ברור בעליל מה ניסית להראות כאן. עלים? אז היית מצלמת עלים. חולצת בטן? אז היית מדגישה את החולצת בטן. מה עוד? זו דעתי האישית. אני לא רציתי להגיב בצורה כ"כ חריפה מלכתחילה אבל אם התעקשת לקבל הערות ענייניות אז קיבלת. ואני לא מצליח לראות שום דבר חיובי בתמונה הזאת חוץ מהעובדה שהבן אדם בה חשוב לך. אבל האם הוא חשוב גם לצופים פה? אני אשמח אם מישהו יוכיח לי שאני לא צודק בתגובה שלי.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 01:32:11
:אלי ב (3) אילמלא כתבתי בתיאור את מה שכתבתי, אני בטוחה שהתגובה שלך היתה שונה. ולכן, ההתייחסות שלך אמורה להיות עניינית לתמונה. זו הסיבה שהיא הוצבה כאן, וכל היתר - זניח. היה נכון אילו היית מציג את אשר כתבת כדעתך האישית, וזה לגיטימי, ולא לוקח על עצמך לכתוב בשם כולם באופן גורף. (זו הערת ביניים בלבד). ועוד: לא כל תמונה שמתפרסמת כאן היא בעלת עניין לכולם ומצליחה להעביר את רגש המצלם לכולם. זה בלתי אפשרי , ואתה יודע זאת היטב. ולכן אני לא חושבת שדעתך, כפי שהבעת אותה כאן, היא דעת "כולם" . מאד ייתכן שחלק מהמשתתפים פה יסכימו אתך, אבל ייתכן שחלק גם לא. אשמח לקבל את דעתך/הערותיך כפי שציינתי, עניינית לתמונה, במידה ויש לך . ויותר מכך: אם "כולם" יחליטו שלתמונה הזו אין מקום באתר, היא לא תישאר כאן. על הפיסקה האחרונה, תרשה לי לא להגיב. לילה-טוב.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 00:47:30
:דלילה (2) דלילה, אני מבין שהאדם שבתמונה מאוד יקר לך (למרות שלא רואים את פניה) וכשאת מתבוננת בתמונה את חשה משהו מסויים, אך לנו הצופים קשה לקבל גם רגש זה, ולחלוק אותו עימך וזה המדד עיקרי להצלחת התמונה - האם את מעבירה רגשות שאת חשה לאחרים או לא. אני חייב לומר לך בכנות. זה אתר צילום ולא אתר לאיחסון תמונות. את אמורה לפרסם כאן תמונות שיהיו בעלי עניין לכולנו, ולא רק לך. אם יש לך כאלה, נשמח לראות.
0
Translate
Reply
Save
2006-03-07 00:06:27
וברגעים כאלה שוכחים הכל וגם לא ממש מעניין, כתבת...וצדקת לזכור רגעים, לזכור אנשים , מאז גדלה בעוד שנה, ותמיד תזכור את מה שזה בשבילה... תודה, פולדארק. (הנה, הצלחתי להתבלבל...)
0
Translate
Reply
Save
2006-03-06 23:42:58
וברגעים כאלה שוכחים הכל וגם לא ממש מעניין איך צולם ובאיזה צמצם? והצעות של קרופ וזה מחזיר אותי למקום הבסיסי ביותר שלשמו נועד צילום. לזכור רגעים לזכור אנשים.
0
Translate
Reply
Save
Show more comments
Visitors (1634)