מדונה עם בצל

Translate
10
Photo information
Comments 3
Views 931
Uploaded on
2006-02-28 23:21:20
Category Journalism
Description
שוק כרמל, תל אביב. מוקדש לצלמים החוששים לצלם בשווקים.
Photo Location
No information.
EXIF
No EXIF
Comments (3)
01/03/2006
12:14:06
תודהת בנות. אני מודה לכן על צורה עדינה ומכבדת של הביקורת. אורית - כן, הקדשתי את התמונה למעשה בך. אחרי שראיתי מתחת תמונה שלך דיון בנושא צילום בקרוב. אמרתי לך פעם כי עוקב אחרי עבודתך אם כי לא תמיד יש לי זמן לכתוב הערות. רציתי להראות שבן אדם הכי "מפחיד" כאילו, הוא גם ניתן לצילום, וגם מקרוב. העצה שלי - גישה חיובית, בדיחה וחיוך בצילום אנשים זרים עושים פלאים. לגבי פריים: אכן בכונה בניתי את התמונה בצורה שכזאת. רק שהמוכר לא נכנס במקרה, אלא ראיתי את החוסר איזון וקונטרסט של ההוא וההיא לפני שצילמתי. חוץ מזה, בד"כ אני מספיק לעשות 2-3-4 פריימים, אז יש לי תמונה עם בצל כולו. צילמתי שם ביוני שעבר. אני שולח תמונות ישנות כדי שזיכרון ואמוציות לא יתערבו.
Save
01/03/2006
07:59:26
הרוכל מואר וקרוב אל הצופה, הבעת פניו הכועסת (מה אתה מצלם??!) תופסת את המבט של הצופה. נראה כאילו הוא הנושא, למרות התנגדותו. הכותרת - מכוונת את המבט אל המדונה של השום , העומדת בצ?ל, מוכנה לצילום. כך נוצר ניגוד בין מה שהעין רואה לבין מה שרצית להראות. אולי כדי לחזק את הניגוד בין השניים - כדאי "לקרב" אותם, ע"י קריפת השטח "המת" מימין ל"מדונה"... ואז - שניהם מביטים אליך..... (חיפשתי גם בצל....בצל ירוק? זה שהרוכל מחזיק? )
Save
01/03/2006
00:19:43
אני חוששת .... אבל בודקת שם גבולות חופשי... :) התמונה חביבה בעיני. נראה כאילו צילמת את הבחורה עם התינוקת כצילום מתוכנן והרוכל נכנס משמאל במפתיע לפריים וגנב את ההצגה. מניחה שזה לא הסיפור כאן, הוא היה שם כל הזמן... ומסגנון הצילומים שלך כאן, נראה שזה פריים מכוון. בכל זאת, מפריע לי שהבצלים חתוכים ושאין כל קשר בין שתי הדמויות המרכזיות מלבד היותן באותו מקום ובאותו הזמן - בשוק.
Save
Visitors (931)